Спортивний клуб "БАРС"

"Шлях подолає хто йде"

Жизнь Клуба
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Спортивний клуб „БАРС” Ямпільського району
станом на 1 червня 2013 р:

1 Кількість спортсменів – 115
2 Організаційно – штатна структура:
керівник -1, тренер - 2, бухгалтер - 1
3 Підготовлено:
- майстрів спорту України міжнародного класу - 1 чол.
- майстрів спорту України - 3 чол.
- кандидатів в майстри спорту України – 28 чол.
4 Атестовано Центральною атестаційною комісією НФРБУ:
- 1 дан (чорний пояс) – 9; - 2 кю (коричневий пояс)- 11
5 Приймали участь в змаганнях з:
- рукопашного бою:
- чемпіонат Світу –м. Будпаешт (Угорщина) 2012 р, м. Київ -2006 р.,
Дальфсен (Нідерланди) -2009 р., м. Будапешт (Угорщина) 2013 р.;
- чемпіонат Європи – м. Будапешт (Угорщина) – 2008 р.
- міжнародні турніри: м. Бад Мюндер (Німеччина -2007), м. Бірун (Польща -2004, 2006, 2007, 2008, 2013), м. Кишинів (Молдова- 2007), м.Гомель (Білорусь -2007,2008,2009, 2011, 2012)
- чемпіонати України, першості України, всеукраїнські турніри, кубки та чемпіонати областей і міст з рукопашного бою: Київ, Луцьк, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Хмельницький, Одеса, Ірпінь, Біла Церква Київської області, Вінниця, Білгород-Дністровський Одеської області, Дрогобич, Трускавець Львівської області, Кіровоград, Кривий Ріг, Ізяслав Хмельницької області, Тульчин Вінницької області, Коблево Миколаївської області.
- універсального бою:
- чемпіонат Світу м. Прага (Чехія), 2009, чемпіонат України,м.Львів 2013 р.;
- боротьби дзюдо та самбо:
- міжнародні турніри з боротьби дзюдо: м. Снігурівка Миколаївської області, Цюрупинськ Херсонської області
- чемпіонати області з боротьби дзюдо та самбо: Вінниця, Могилів-Подільський, Ладижин
- ушу (саньда):
- кубок області- м. Бар, чемпіонат області, м. Ладижин, м. Вінниця
- кікбоксінгу:
- кубок України з кікбоксінгу м. Вінниця, м.Хмельницький
чемпіонат України, м. Харків
- з боксу:
- чемпіонат області з боксу м. Вінниця
- з універсального карате - УКАДО
– відкритий чемпіонат Молдови м. Кишинів
- ІХ відкритий чемпіонат Росії м. Санкт-Петербург

6. На змаганнях з рукопашного бою в м. Ямполі приймали участь міста:
- Санкт-Петербург (Росія), Кишинів, Сорока (республіка Молдова) м. Гомель (республіка Білорусь), Рибниця (Придністровська республіка), Київ, Луцьк, Одеса, Білгород-Дністровський, Дніпропетровськ, Біла Церква, Хмельницький, Дрогобич, Трускавець, Вінниця, Житомир, Чернігів, Генічеськ Херсонської області, Чернівці, Бердичів Житомирської області, Бар, Тульчин, Погребище, Могилів-Подільський, Стрижавка Вінницької області

7.Надають допомогу та сприяють розвитку рукопашного бою в Ямпільському районі:
1. Ямпільська райдержадміністрація, міська рада, шкільні та позашкільні установи (ЗОШ, БДЮТ, ДЮСШ),
2 Підприємства:
ВАТ "Приладобудівний завод", ВАТ «Маслосирзавод»,
ВАТ „ Завод продтоварів"
ВАТ «Ямпільський маслосирзавод»,
3. фермерські підприємства і товариства:
ПП «Феодосія-Агро» - м. Ямпіль
"АМГ Агрохолдинг»- с. Миронівка
«Наталка» с. Дзигівка,
«Писарівка», с. Писарівка
«Нива» с. Безводне,
4. приватні підприємства: СТ «Авантаж», АЗС «ТНК» с. Клембівка,
5 медичні установи, РВ УМВС,
6. окремі фізичні особи, батьки вихованців

НАЙКРАЩІ СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

1 ВОДЯНЮК Сергій –срібний призер чемпіонату Світу (Угорщина) 2012Р р. бронзовий призер чемпіонату Світу (Нідерланди) – 2009 р. чемпіон Європи з рукопашного бою, м. Будапешт (Угорщина) - 2008 р, срібний приезр чемпіонату України м. Дніпропетровськ-2008р. чемпіон України з рукопашного бою, м. Дніпропетровськ – 2009 р. чемпіон України з рукопашного бою, м. Дніпропетровськ – 2011 р. срібний призер фінального етапу Кубку України м. Київ-2011 р. срібний призер чемпіонату України м. Житомир-2012,
2. МЕЛЬНИК Дмитро – бронзовий призер чемпіонату Світу з рукопашного бою, м. Київ - 2006 р, чемпіон України серед юніорів, м. Ірпінь, 2005 р., чемпіон України серед молоді, м. Кіровоград - 2007 р.
3. РОЧНЯК Анатолій – дворазовий чемпіон України з рукопашного бою серед юнаків, м. Біла Церква - 2007, м. Кіровоград - 2008 р., переможець VІІ відкритого республіканського турніру з рукопашного бою „Белая Русь” м. Гомель (Білорусь) -2009 р.
4. ВОРНІК Давид – чемпіон України з рукопашного бою серед юнаків, м. Кіровоград - 2007 р., срібний призер чемпіонату України з рукопашного бою серед юніорів (Коблево-2010)
5. ТАБУЦАДЗЕ Анна – чемпіонка України з рукопашного бою серед дівчат 12-13 років, м. Кривий Ріг - 2006 р.
6. БІЛЬСЬКИЙ Вадим – чемпіон України з рукопашного бою серед юніорів, м. Кіровоград - 2008 р.срібний призер фінального етапу Кубку України м. Київ-2011 р.
7. БОЛТЯН Максим – чемпіон України з рукопашного бою серед юніорів, м. Кіровоград - 2008 р.
8. РУДКОВСЬКИЙ Олександр – чемпіон України з рукопашного бою серед молоді, м. Кіровоград - 2008 р., переможець Кубку України з кікбоксінгу м. Вінниця -2009 р., переможець міжнародного турніру з саньшоу (республіка Білорусь, 2010 р) чемпіон України з рукопашного бою, м. Дніпропетровськ – 2011 р., срібний призер чемпіонату Світу з ушу-саньшоу.
9. ГУСАКОВСЬКА Ірина – чемпіонка України серед дівчат, м. Коблево Миколаївської області, 2009 р., переможець міжнародного турніру з рукопашного бою IBF, м. Бірун (Польща), 2008 р.
10. ЧОРНИЙ Олександр – чемпіон України з рукопашного бою серед юніорів, м. Коблево Миколаївської області-2009 р.
11. СТАТНІК Катерина – чемпіонка України з рукопашного бою,
м. Коблево Миколаївської області, - 2010 р.
12 МИХАЙЛІЧЕНКО Олександр.- чемпіон України з рукопашного бою
серед юнаків 12-13 р, м. Коблеве Миколаївської області 2012 р
13.КІСЕОЛАРЬ Євгеній- чемпіон України з рукопашного бою серед
юнаків 10-11 р. м. Коблеве Миколаївської області 2012 р., чемпіон
України з рукопашного бою серед юнаків 12-13 р. м. Коблеве
Миколаївської області 2013 р
14 ЧАБАНЮК Денис - чемпіон України з рукопашного бою 14-15 р,
м. Коблеве Миколаївської області 2012 р, чемпіон України з рукопашного бою серед юніорів 16-17 років, м. Коблеве Миколаївської області- 2013р. чемпіон Росії з універсального карате (Санкт-Петербург - 2011р.); чемпіон Молдови з універсального карате (Кишинів - 2011); переможець Х відкритого міжреспубліканського турніру «Белая Русь (Гомель- 2012 р.);
15 СЛОБОДЯН Дмитро - чемпіон України з рукопашного бою 14-15 р,
м. Коблеве Миколаївської області 2012 р, чемпіон України з універсального бою серед юнаків 16-17 років м. Львів -2013, срібний призер відкритого чемпіонату Росії з універсального карате(Санкт-Петербург-2011р.); переможець Х відкритого міжреспубліканського турніру «Белая Русь (Гомель- 2012 р.);
16 ПАРАЩК Інна - чемпіонка України з рукопашного бою серед юніорок 16-17 м. Коблеве Миколаївської області 2012 р., чемпіонка України з рукопашного бою серед дорослих, м .Житомир 2013 р.
17. СТРІЛЕЦЬКИЙ Іван – чемпіон України з рукопашного бою серед юнаків 12-13 років, м. Коблеве Миколаївської області, 2013 р.;



ВОЛОДАРІ ЧОРНОГО ПОЯСУ

1 Водянюк Федір Михайлович. 2002 р
2 Мельник Дмитро Андрійович, 2006 р.
3 Водянюк Сергій Федорович, 2007 р.
4 Тарасов Сергій Леонтійович. 2007 р.
5 Балан Олександр Леонідович, 2006 р.
6 Рудковський Олександр Ігорович, 2009 р.
7 Статнік Катерина Володимирівна, 2010р
8 Трошан Олена Володимирівна, 2010 р
9 Сирітка Артем Олександрович, 2010 р


МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ

1. Водянюк Сергій Федорович, 2008 р. – семі (легкий) контакт

МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ:

1.Мельник Дмитро Андрійович, 2006 р – семі (легкий) контакт.
2. Водянюк Сергій Федорович, 2008 р. – фул (повний) контакт
3. Рудковський Олександр Ігорович, 2009 р. - (фул і семі контакт)

КАНДИДАТИ В МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ:

1. Бишинський Олександр Вікторович, 2008 р.
2 Лівіцький Олександр Григорович, 2008 р.
3 Сторожук Василь Іванович, 2008 р.
4 Майбородюк Дмитро Васильович, 2007 р.
5 Стафійчук Максим Миколайович, 2005 р.
6 Балан Олександр Леонідович, 2006 р.
7 Сакевич Сергій Олексійович, 2007 р.
8 Більський Вадим Анатолійович, 2008 р.
9 Болтян Максим Петрович, 2008 р.
10 Рудковський Олександр Ігорович, 2009 р.
11. Гусаковська Ірина Леонідівна, 2009 р.
12. Статнік Катерина Володимирівна, 2009 р.
13. Табуцадзе Анна Джонівна, 2009 р.
14. Ткачук Сергій Сергійович, 2009 р.
15. Жарук Костянтин Володимирович, 2009 р.
16. Сирітка Артем Олександрович, 2009 р.
17. Чорний Олександр Олександрович, 2009 р.
18. Горобець Валентина Володимирівна, 2009 р
19. Рочняк Анатолій Володимирович, 2010 р.
20. Ворнік Давид Юрійович, 2010 р
21 Трошан Олена Володимирівна, 2010 р
22 Ордатій Антон Романович, 2010 р.
23 Шарлай Ігор Васильович, 2010 р
24 Паламарчук Петро, 2011 р
25 Клапко Олександр, 2011 р
26 Паращак Інна Володимирівна, 2012 р
27. Слободян Дмитро Павлович, 2013 р
28. Чабанюк Денис Дмитрович, 2013 р.