Спортивний клуб "БАРС"

"Шлях подолає хто йде"

Відкритий кубок області з рукопашного бою

кубок області Image23

Згідно календарного плану спортивних заходів області, з метою військово-патріотичного виховання молоді, обміну досвідом та відбору перспективного резерву для участі в всеукраїнських змаганнях, 12 лютого 2011 р. в м. Ямполі відбувся відкритий кубок області з рукопашного бою серед юніорів та молоді, присвячений ветеранам Афганіістану, воїнам-інтернаціоналістам та захисникам Вітчизни " МУЖНІСТЬ, ЧЕСТЬ, ВІДВАГА".
де прийняли участь білше 130 спортсменів, які представляли міста Луцьк, Вінницю, Ладижин, Могильів-Подільський, Бар, Тульчин, Крижопіль, Рибницю (Придінстровська республіка), Кишинів і Сорока (республіка Молдова), Томашпільський та Ямпільський райони, і представляли такі види спорту як кікбоксинг, саньшоу, універсальне карате, рукопашний бій.
На урочистому відкритті змагань були присутні секретар міської ради Микола Стафійчук, начальник відділу освіти Михайло Труба, запрошені ветерани Афганістану – Василь Кокошко, Олександр Атаманчук, Анаталій Фадєєв, Анатолій Новгородцев, офіцер запасу Євгеній Панов, батько ліцеїста Руслана Бромарецького, який загинув при виконані стрибка з парашутом, - Віктор Бромарецький, керівники підприємств Віталій Віт, Микола Пивовар, Анатолій Кречківський, Іван Спориш, а також незмінний наставник та консультант Вінницької обласної федерації рукопашного бою – Олександр Осіпов.
Медичне обслуговування забезпечили лікарі спортивної медицини обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Віталій Глувщенко та Сергій Бубилянчик, а також карета швидкої допомоги Ямпільської районної лікарні і лікар – Андрій Янченко
Під час урочистого відкриття отець Георгій благословив початок змагань,
кубок області PIC_0014
Хвилиною мовчання вшанували пам ять воїнів –інтернаціоналістів, які загинули на Афганській війні – Миколу Кожухаря, Анатолія Новожена, Олега Кудиму та Руслана Бромарецького, який за свої 15 років встиг стати в стрій захисників Вітчизни.

кубок області SDC14258

Рукопашний бій – це не тільки прикладний вид спорту. Для тих, хто у військовому строю – це розділ бойової та фізичної підготовки. В грізні роки Великої Вітчизняної війни, в горах Афганістану – це одна із складових перемоги, стежка виживання в бою. Молодь має виховуватись на бойових традиціях, в дусі патріотизму, вшановувати пам'ять тих, хто віддав життя за наше майбутнє, та знати своїх героїв, своїх земляків, а не рівнятись на Рембо, чи інших акторів європейських фантастичних кінофільмів.
В особистій першості з рукопашного бою прийняли участь спортсмени інших видів єдиноборств, а саме: з кікбоксингу, різних стилів карате, саньшоу, дзюдо
Поєдинки проводились на двох майданчиках: серед дорослих – за версією повного контакту, серед юнаків середнього віку – дозованого контакту, і серед юнаків молодшого віку та дівчат – легкого контакту.
кубок області Image23
В неофіційному командному заліку перше місце здобули спортсмени СК "БАРС" Ямпільського району, друге – СК "Гепард" Тульчинського району, третє – Волинська регіональна федерація рукопашного бою "РУБІЖ".
Переможці та призери були нагороджені пам’ятними медалями та дипломами.
Спортивний клуб "БАРС" Ямпільського району,на базі якого були проведені змагання, відзначає високу громадську активність Стафійчука Максима та Шарлая Ігора, які прийняли участь в поєдинках та суддівстві змагань.
Відкритий кубок області з рукопашного бою був проведений за дольової участі у фінансуванні витрат:
управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації;
Ямпільської районної держадміністрації;
спонсорської допомоги ветерана Афганістану, кавалера орденів " Красной Звезды", " За службу Родине", офіцера запасу – Павла Веклича;