Спортивний клуб "БАРС"

"Шлях подолає хто йде"

Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та чоловіків

IMG_7752


20 вересня 2013 р. в Ямполі Вінницької області відбувся VІІІ Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та чоловіків, присвячений пам’яті одному із засновників громадської організації «Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району.

В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів, які прибули з Волинської (Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» та СК «Магістр» м. Луцьк), Хмельницької (СК «Самсон-Право м. Хмпльницький ), Житомирської ( СК «Віктор м. Бердичів) та Чернівецької (СК «Сайгон» м. Чернівці) областей.. Вінницьку область представляли відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ, СК «Спарта» с. Високе та СК «Ірбіс» смт. Вапнярка Томашпільського району, СК «Лідер»
м. Калинівка, СК «КРАБ» м. Крижопіль, СМДО «Оріон» смт. Турбів Липовецького району, СК «Іппон» м. Могилів-Подільський та СК «БАРС» Ямпільського району.
На урочистому відкритті турніру були присутні представники органів влади, громадських організацій, благочинний отець Георгій, та друзі і родичі покійного Гусаковського Леоніда.
У вітальному слові голова обласного Товариства сприяння оборонні України полковник Анатолій Кацай відзначив про необхідність підвищення ролі військово-патріотичного виховання та фізичної . підготовки, а саме такого виду спорту як рукопашний бій, з метою підготовки молоді до проходження служби в Збройних силах України і на сьогоднішній день - захисту територіальної цілісності нашої держави.

Всі присутні вшанували пам'ять покійного Гусаковського Леоніда та загиблих в зоні АТО ямпільчан майора Камінського Сергія та Івкуна Василя хвилиною мовчання.

Змагання були організовані на двох майданчиках, і обслуговувались лікарями обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру та оператором Вінницького обласного державного телебачення
За результатами змагань в командному заліку перше місце посіла команда «СК «БАРС», друге місце команда Волинської регіональної федерації рукопашного бою, третє місце – команда відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ.
.
Переможці та призери були нагородженні медалями та дипломами відповідних ступенів, а також переможці у своїх віково-вагових категоріях були нагороджені призами та подарунками від обласної організації Товариства сприяння обороні України.

За результатами змагань формується збірна команда області для участі у чемпіонаті України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат, який відбудеться в жовтні місяці в м. Києві.

IMG_7752IMG_7753IMG_7754IMG_7764IMG_7765IMG_7767IMG_7775IMG_7779IMG_7790IMG_7798IMG_7813P9207850P9207852