Спортивний клуб "БАРС"

"Шлях подолає хто йде"

Обласний турнір з рукопашного бою, присвячений до Дня Збройних сил України «Мужність, Честь , Відвага»

IMG_3418
6 грудня 2014 р в м. Погребище вперше відбувся обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, присвячений до Дня Збройних сил України «Мужність, Честь , Відвага» де взяли участь біля 100 спортсменів, а саме:

1. Відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ
2. Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району
3. Спортивне молодіжно-дитяче об’єднання «Оріон» смт. Турбів Липовецького району
4. Спортивний клуб «Патріот» м. Вінниця
5. Спортивний клуб «Спарта» с. Високе Томашпільського району
6. Клуб рукопашного бою «Ірбіс» смт. Вапнярка Томашпільського району
7 Погребищенська православна військово-патріотична парашутно-десантна школа
на честь цесаревича Олексія


Спортсмени, їх батьки, тренери та представники команд вранці прибули до Золото купольного собору Успіня Божої Матері, де протоієрей Віктор (Хоменко) відслужив молебень з благословенням на змагання.

На урочистому відкритті були присутні:
голова Погребищенської райдержадміністрації Сергій Скарбовійчук
міський голова Анатолій Білик
голова районної ради Сергій Волинський
перший віце-президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Олександр Гартвич (м. Київ)
депутат Донецької обласної ради Олег Набієв (м. Київ)
Головний фахівець Всеукраїнської федерації рукопашного бою Володимир Турченюк ( Київ)
Почесний президент Вінницької обласної федерації рукопашного бою Ігор Анісімцев (м. Вінниця)
Директор Погребищенської загальноосвітньої школи № 1 Тетяна Носова
Голова Погребищенської районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Цегельнюк
Представники громадських організацій м. Полтава - керівник клубу юних десантників «Гвардія» В’ячеслав Курган та заступник голови обласної організації «Союз десантників» Віталій Фост.

Право внести державний прапор України було надано чемпіонам України серед юнаків та юніорів 2014 р – В’ячеславу Іськову, (смт. Томашпіль), Вадиму Сулима (смт. Турбів), Володимиру Гончару та Ігорю Куцькому ( с. Високе).

Взвод юних прапороносців первинного осередку районної організації товариства сприяння оборонні України – вихованці спортивного клубу «БАРС» Ямпільського району Денис Дерен, Володимир Королюк, Павло Вічавський, Максим Мороховець - урочистим маршем внесли та представили прапор обласної організації ТСО України.

В спортивному залі були розміщенні зразки бойової стрілецької зброї – снайперські гвинтівки, автомати, гранатомети, а також парашути, зразки головних уборів та інших військових предметів і атрибутики, що наповнювало атмосферу армійського гарту.

У вітальному слові Олександр Гартвич – відзначив важливість проведення турніру, присвяченого до Дня Збройних сил України на базі першої Погребищенської православної військово-патріотичної парашутно-десантної школи, вручив відзнаки та дипломи Отцю Віктору та іншим керівникам установ і організацій.
Після завершення церемонії відкриття Олександр Гартвич - Майстер ІХ Дану з рукопашного бою, заслужений тренер України продемонстрував технічні прийоми самозахисту та володіння самурайським мечем.

Головний суддя змагань – президент Вінницької обласної федерації рукопашного бою Федір Водянюк відзначив, що протягом року на території області на місцях були проведені змагання з рукопашного бою з відповідним статусом, а саме:
чемпіонат області з рукопашного бою, присвячений ветеранам Афганістану та воїнам-інтернаціоналістам – м. Томашпіль
обласний турнір з рукопашного бою, присвячений 70-ій річниці визволення від німецько-фашистських загарбників Крижопілського району – м. Крижопіль
обласний турнір з рукопашного бою, присвячений 69-ій річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, м. Липовець
всеукраїнський турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті працівника міліції Леоніда Гусаковського, м. Ямпіль
5 Навчально-тренувальні збори та військово-патріотична гра «Зірниця»,
с. Високе Томашпільського району
Всі заходи проводились з метою сприяння військово-патріотичному вихованню молоді, популяризацію виду спорту та підвищення рівня підготовки спортсменів.
Вінницька обласна федерація рукопашного бою плідно співпрацює з обласною організацією Товариства сприяння обороні України, яка в міру своїх можливостей підтримує нашу обласну Федерацію.

Під час поєдинків спортсмени продемонстрували рівень технічної підготовки з застосування кидків, больових прийомів та нокдаунів і за результатами змагань у командному заліку місця посіли:
І місце – Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району
ІІ місце - Відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ
ІІІ місце - Спортивне молодіжно-дитяче об’єднання «Оріон» смт. Турбів Липовецького району

Хід змагань освітлювали оператор державного обласного телебачення та радіомовлення - Олег Хохлов та журналіст районної газети «Колос» - Лідія Мусієнко


IMG_3399IMG_3402IMG_3412IMG_3414IMG_3418IMG_3429IMG_3470IMG_9431IMG_9436IMG_9444IMG_9445IMG_9454IMG_9457IMG_9460IMG_9470IMG_9487IMG_9492IMG_9508IMG_9522IMG_9533IMG_9560IMG_9568IMG_9571IMG_9572IMG_9573IMG_9580IMG_9588IMG_9609IMG_9616IMG_9621PC068224PC068226група