Спортивний клуб "БАРС"

"Шлях подолає хто йде"

Перший форум спортивного клубу «Барс»

PIC_0001
З ціллю вдячності керівникам державних установ, організацій, спонсорам клубу, урочистого нагородження вихованців, вихованню молодшого покоління на прикладі випускників клубу, виховання їх в дусі патріотизму та колективізму, 30 грудня 2010 року в м.Ямполі в концертній залі музичної школи відбувся 1 форму спортивного клубу «БАРС»
В якому прийняли участь керівники державних установ, організацій, підприємств Ямпільського району, спонсори, меценати, батьки вихованців клубу, а також запрошені колишні випускники, а нині студенти вищих навчальних закладів Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, службовці та працівники різних галузей, які внесли свій вклад в розвиток клубу і досягненнями в спорті прославили Ямпільський район, а також нинішні спортсмени клубу.

Всього зал зібрав більше 200 чоловік.

Були розкриті етапи створення, розвитку організації. Підведені підсумки і певні перспективи подальшого розвитку клубу.

SDC13935
Від імені громадської організації, при підтримці спонсорів заходу, були поздоровлені та нагороджені всі, хто на протязі багатьох років сприяв розвитку рукопашного бою в Ямпільському районі, досяг високих результатів і є членами збірної команди області та України.

Урочисту атмосферу створили колективи художньої самодіяльності та працівники Дитячого будинку юнацької творчості.

Щоб незабутні зустрічі вихованців різних поколінь стали приємними спогадами всі спортсмени в кімоно та з нагородами, колективно фотографувались на фоні розгорнутої «Кімнати бойової слави». Там, були розміщені прапорці закордонних держав, в яких наші спортсмени приймали участь у змаганнях, вимпела змагань, архіви друкованої продукції (з 1997 року по даний час), кубки та призи, завойовані в командних заліках спортсменами клубу.
А в заключені 1 форуму всіх дітей чекав новорічний святковий стіл, організований при підтримці спонсорів, батьків та працівників їдальні ЗОШ І-ІІІст. №1 м.Ямполя.
SDC14108
Таким чином було покладено початок нової традиції в проведені щорічного, 30 грудня форуму спортивного клубу «БАРС».
Спортивний клуб «БАРС» - це школа рукопашного бою де є перемоги та невдачі, де загартовується характер, воля, де як і в інших видах спорту високо цінується такі якості як: рішучість, впевненість, чесність, відданість, де формується колектив, зароджується традиції, свої звичаї. Це просто школа життя.

І в цій єдності і є секрет всіх перемог та досягнень, безцінний духовний скарб та бажання жити і творити !