Спортивний клуб "БАРС"

"Шлях подолає хто йде"

Змагання за березень

PIC_0007

13 березня 2011 р. в м. Тульчині відбувся чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків.
В змаганнях, які були приурочені 67 річниці визволення міста від німецько-фашистьких загарбників, прийняли участь спортсмени Ямпільського, Томашпільського, Тульчинського районів та м. Погребище.
За результатами змагань сформована збірна команда області для участі в чемпіонаті України з рукопашного бою серед юнаків та дівчат в м. Коблево Миколаївської області.

PIC_0007

18-20 березня в м. Харкові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та дівчат (WAKO), де прийняли вперше участь у складі збірної області Стрелецький Іван, Боровський Назарій, Вітинський Сергій та Шелест Тетяна, яка посіла третє місце та стала бронзовим призером змагань.

PIC_0009

26 березня в м. Чернівці відбувся всеукраїнський турнір з рукопашного бою, де прийняли участь спортсмени Денис Чабанюк, Володимир Малюта, Ярослав Торколат і всі посіли другі місця у своїх віково-вагових категоріях.

26 березня в м. Могилів-Подільський проходив відкритий обласний турнір Генадія Вацака з кікбоксингу за версією WAKO, в якому прийняли участь вихованці Клубу, які є і спортсменами Вінницької обласної ДЮСШ "Спартак" № 1.
За результатами змагань визначились місця:
І місце: Іван Стрелецький, Євгеній Кісеоларь, Назарій Лянко, Артем Бойко;
ІІ місце: Тетяна Шелест, Сергій Вітинський;
ІІІ місце: Іван Трифауцан, Олександр Павлов, Сергій Муштук, Дмитро Ошовський, Владислав Шкатула, Віталій Долінський.