Спортивний клуб "БАРС"

"Шлях подолає хто йде"

Site logo

gurtky1

Досвід роботи керівника гуртка.

01 квітня 1993 р. призначений на посаду новоствореного в Цекинівській середній школі першого гуртка східних єдиноборств та туризму. (Директор школи – Шарко Тетяна Петрівна)
З травня 1994 р. – призначений на посаду керівника туристичного гуртка «Подоляни» Ямпільського Будинку дитячої та юнацької творчості (Директор Тарасова Лариса Іванівна, Фурман Олена Анатоліївна)
Протягом всього часу першочерговим завданням було і є національно-патріотичне виховання юнаків та дівча, збереження історико-культурних цінностей, вивчення основ туризму, здійснення туристичних пішохідних походів та подорожей як на території району так і в Карпатських горах.

На виконання Указу Президента України № 334/2015 від 12 червня 2015 року "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді", Указу Президента України №580/2015 від 13 жовтня 2015 року "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, Указу Президента "Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді
в січні 2019 р. туристичний гурток «Подоляни» реорганізується в гурток військово-патріотичного спрямування «Захисник Вітчизни»
Використовуючи створену потужну навчально-матеріальну базу громадської організації «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ», а саме – тактичну смугу перешкод і клас допризовної підготовки, вихованці гуртка разом з вихованцями ГО «ФОРПОСТ» набувають практичних навичок з загальних військових дисциплін, беруть участь у в обласних та всеукраїнських заходах з рятувально-пошукового багатоборства, військово-патріотичних іграх, вишколах, змаганнях, навчально-польових зборах та туристичних походах, Окрім співпраці з ГО «ВПК «ФОРПОСТ»» гурток опікується турботою та увагою батьківського комітету, учасниками бойових дій в зоні АТО, органами влади.

Відмінною особливістю гурткової роботи від шкільного уроку є те, що діти роблять свій вибір свідомо самі, а шлях від захоплення до майстерності залежить від керівника гуртка.