Щит і Меч – 2021

З 16 по 25 липня 2021 р на базі громадської організації «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» в с. Пороги , що на Вінниччині», за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, та за сприянням- Ямпільської міської ради- обласної організації «Товариства сприяння обороні України»- 2-го відділу (м Ямпіль) Могилів-Подільського . районного центру комплектування та соціальної підтримки, – військової частини А2656, – ТОВ «Вольтаж» м. Вінниці,- ВПК «Гвардія» м. Кременчук- відокремленого підрозділу Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» у Вінницькій області, – громадської організації «Гідність нації» м. Вінниці. – Ямпільського міського Будинку дитячої та юнацької творчості з метою сприяння військово-патріотичному вихованню юнаків та дівчат, відбувся І -ий Всеукраїнський військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч». /ВОВПО//

В заході взяли участь 112 вихованців військово-патріотичних та спортивних організації з 14 областей України, а також інструктори, консультанти – учасники бойових дій з військових частин та громадських об’єднань, досвідчені фахівці своєї справи. На урочистому відкритті всіх учасників та присутніх гостей вітали директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Світлана Ярмоленко, начальник Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова – Сергій Соколовський, голова обласної організації Товариства сприяння обороні України Анатолій Кацай та представник громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Вінницькій області – Володимир Нестерак Після чого були продемонстровані спортсменами Вінницької обласної федерації рукопашного бою прийоми самооборони та самозахисту, техніка проходження тактичної смуги перешкод, ,дії підрозділу територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, бойова техніка та озброєння підрозділу Національної гвардії. В ході заходу на міні-полігоні відпрацьовувались заняття з подолання перешкод, з тактичної, вогневої, парашутно-десантної, тактико-спеціальної підготовки, основ військової топографії та цивільного захисту.На третій день до урочища «Карпова» був здійснений марш-кидок з переправою вбрід річки Русави з подальшим проведенням тактичних навчань де були проведені тактичні заняття Надалі тактичні заняття організовувались в умовах напівзруйнованого будинку та на тактичній смузі перешкод з використанням приладів зброї «лазертаг».

В часи дозвілля діти мали можливість займатися на спортивному майданчику, спілкуватись біля багаття в колі друзів, переглядати художні фільми національно-патріотичної тематики.
Під час таборування проводилась культурно-просвітницька робота
– 23 липня, відбулось покладання квітів до пам’ятників воїнам-ямпільчанам, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України в зоні проведення АТО-ООС
– На центральній площі міста Ямполя для учасників заходу були організовані урочистості, де дітей привітали заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник голови райдержадміністрації Могилів-Подільського району Ганна Сінчак, міський голова міста Ямполя Сергій Гаджук, та голова громадської організації «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» Федір Водянюк,
Надалі, діти відвідали відвідати музей – «Підземелля» Ямпільського районного козацького товариства «Подільська Січ» та музей українського побуту в с. Петращівка, а також здійснили екскурсію до с. Оксанівка, де ознайомились із історією села, цікавими фактами життя громади та посмакували домашньою випічкою.
Авторська тактична смуга перешкод – є креативною та за своїм призначенням. багато функціональною.
Передбачені різні ступені складності з врахуванням вікової категорії та рівня фізичної підготовки вихованців, а також відповідного напрямку.
Під час таборування медичними працівниками. цілодобово здійснювались лікарський контроль за станом здоров’я дітей та дотримання санітарно-епідеміологічних вимог.
На завершення заходу були організовані особисто-командні змагання з проходження смуги перешкод по визначеним маршрутам відповідно до вікових категорій, а також особисті змагання з військово-прикладного багатоборства та загальної фізичної підготовки.
Всі учасники заходу отримали від Міністерства молоді та спорту та сектору роботи з громадськістю Сил спеціальних операцій подарунки, поліграфічні вироби та сертифікати про участь у Всеукраїнському вишколі «Щит і Меч»
Громадські організації «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ»
м. Ямполя та «Військово-спортивний клуб «ГАРТ» смт. Томашпіль, є колективними членами громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» (ВОВПО) і головним завданням яких є:
– сприяння в професійному самовизначенні та підготовці до служби в Збройних силах України та інших військових формуваннях, визначених українським законодавством України.
– формування національно-патріотичної свідомості й національної гідності;
– виховання у юнаків та дівчат почуття поваги до професії захисника України,
За період вишколу, в умовах спеки та дощів, гартувань та тренувань, діти здружилися та зміцніли, набули навичок та умінь переносити тяготи польового табору, ознайомилися з мальовничою природою та традиційною гостинністю подільського краю нашої України!

ХV обласний турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району» Леоніда Васильовича Гусаковського

29 травня 2021 згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів  поточного року з метою вшанування пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний  клуб «БАРС» Ямпільського району» Леоніда Васильовича Гусаковського та виявлення перспективного резерву, відбувся  ХV  обласний турнір з рукопашного бою  серед юнаків та дівчат молодшого та середнього віку.

Продовжити читання “ХV обласний турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району» Леоніда Васильовича Гусаковського”

«Так зароджуються мрії!»

25 червня 2021 р З метою сприяння військово-патріотичного вихованню молоді,  професійному самовизначенню,  популяризації військової служби  вихованці ВПК «ФОРПОСТ» ВОВПО відвідали Музей  Повітряних Сил Збройних Сил України в м.Вінниці.

Продовжити читання “«Так зароджуються мрії!»”

Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»

 04 травня 2021 р. громадською організацією  «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» (ВОВПО) та військово-патріотичний гурток «Сармат» Ямпільського БДЮТ з метою згуртування колективу та вивчення місцевості рідного краю був організований туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!». Основним завданням  походу були витривалість та  подолання природних перешкод, орієнтування та   рекогносцировка  місцевості, і під одним заголовком –  активний відпочинок!

Продовжити читання “Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»”

Чемпіонат України з рукопашного бою

05-07 березня 2021 р. в м. Києві відбувся чемпіонат України з рукопашного бою, де взяли участь більше  200  найкращих спортсменів-рукопашників  майже зі всіх областей країни.

На урочистому відкритті були присутні заступник Міністра молоді та спорту Матвій Бідний, начальнику управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони  України Юрій Фіногенов, члени ради та керівництво Всеукраїнської федерації рукопашного бою Василь Крутов, Іван Дерев’янко, Андрій Кміта, Юрій Радченко привітали  всіх присутніх з початком відбіркового чемпіонату України з рукопашного бою перед Всесвітніми Іграми та чемпіонатом Світу, які відбудуться в червні місяці в Італії та жовтні місяці в м. Києві відповідно.

Змагання відбувалися у версіях фул та семі – контактах, демонстрації техніки самозахисту та технічних комплексів (ката), володіння зброєю як в особистому так і в командному заліках.

У версії фул-контакт у ваговій категорії до 55 кг перше місце посіла вихованка Томашпільської СДЮСШ – Юлія Максименко.

Продовжити читання “Чемпіонат України з рукопашного бою”

Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою

28 лютого 2021 в . відбувся відкритий  чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою серед юнаків та дівчат, де взяли участь спортсмени Волинської, Житомирської Вінницької та Хмельницької областей.

Продовжити читання “Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою”

Чемпіонат України серед підрозділів поліції охорони.

03-05 лютого 2021 р в м. Вінниці в приміщені ВСТ «Колос» відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед підрозділів поліції охорони.

Продовжити читання “Чемпіонат України серед підрозділів поліції охорони.”