20-й, ювілейний “РУБІЖ”!!! Луцьк 16-17 жовтня 2021р.

16-17 жовтня в м.Луцьку відбувся 20-й, ювілейний всеукраїнський турнір з рукопашного бою «РУБІЖ». Вінницька обласна федерація в складі Томашпільської ДЮСШ, СК «БАРС» та Погребищенської православної парашутної школи  успішно виступили на змаганнях та здобули :

Продовжити читання “20-й, ювілейний “РУБІЖ”!!! Луцьк 16-17 жовтня 2021р.”

Допомога на фронт

Цими вихідними днями,  в період підготовки до участі у всеукраїнських військово-патріотичних заходах,  вихованці ВПК «ФОРПОСТ» долучились до волонтерської акції на допомогу одному із вихованців  СК «БАРС», який нині знаходиться на передньому краї оборони України. Так діти та їхні батьки, зібрали в садку, що на території  смуги перешкод більше півтони яблук та  здали на приймальний пункт, а кошти в розмірі 1015 грн.,  доклавши  до зібраних коштів інших батьків вихованців Клубу, передали  батькові воїна для придбання необхідного інвентарю та речей.

Щиро дякуємо  дітям та  батькам, хто долучився до волонтерської акції!

Дякуємо нашому воїну та всім  хто захищає нашу країну!

Продовжити читання “Допомога на фронт”

Фестиваль зі спортивного орієнтування «Туркул збирає друзів»

Вихованці  ВПК «ФОРПОСТ» Євген Найко, Іван Мороховець,  Іван Мельничук, Дмитро Трум та Богдан Савіцький з метою вдосконалення знань та навичок  вперше взяли участь   в змаганнях-фестивалі зі спортивного орієнтування «Туркул збирає друзів» , які вперше були організовані в м. Жмеринка 23 вересня 2021 р.

В результаті  таких перших  випробовувань Іван Мельничук посів перше місце, а разом з цим   всі учасники зробили перші кроки до набуття досвіду

Продовжити читання “Фестиваль зі спортивного орієнтування «Туркул збирає друзів»”

Атестація з рукопашного бою, м. Київ, 12 червня 2021 р.

Згідно календарного плану з 10-11 червня в м. Києві Всеукраїнською федерацією  рукопашного бою був проведений кваліфікаційний семінар,  а 12 червня відбулась атестація на вищі учнівські  та майстерні ступені рукопашного бою.

Продовжити читання “Атестація з рукопашного бою, м. Київ, 12 червня 2021 р.”

Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою

28 лютого 2021 в . відбувся відкритий  чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою серед юнаків та дівчат, де взяли участь спортсмени Волинської, Житомирської Вінницької та Хмельницької областей.

Продовжити читання “Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою”