Суддівський семінар з рукопашного бою

30 березня 2019 р. на базі спортивного клубу «БАРС» в м. Ямполі відбувся навчальний суддівський семінар з рукопашного бою, де взяли участь керівники, тренери і спортсмени спортивних клубів Вінницької обласної федерації рукопашного бою, а також з метою обміну досвідом та підготовки до участі в міжнародних змаганнях були проведені навчально-тренувальні збори серед окремих категорій запрошених спортсменів.
Учасники суддівського семінару отримали посвідчення та сертифікати з правом брати участь в суддівстві змагань відповідного статусу.

Продовжити читання “Суддівський семінар з рукопашного бою”

« Вінниччина: спорт –для всіх»

28-29 травня 2011 р. спортсмени Вінницької обласної федерації рукопашного бою м.Ямпіль, м. Томашпіль, с.Миронівка,с.Липівка з метою зміцнення колективу, примноження традицій, підведення підсумків навчального року та відпочинку прийняли участь в туристичному семінарі « Вінниччина: спорт –для всіх», який був проведений в польових умовах.
На семінарі відпрацьовувалися практичні заняття з розгортання наметів, розведення багаття, укладання рюкзаків, вивчення туристичних вузлів, приготування харчування в польових умовах.

Продовжити читання “« Вінниччина: спорт –для всіх»”