Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»

 04 травня 2021 р. громадською організацією  «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» (ВОВПО) та військово-патріотичний гурток «Сармат» Ямпільського БДЮТ з метою згуртування колективу та вивчення місцевості рідного краю був організований туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!». Основним завданням  походу були витривалість та  подолання природних перешкод, орієнтування та   рекогносцировка  місцевості, і під одним заголовком –  активний відпочинок!

Продовжити читання “Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»”

Військово-патріотичний гурток «Сармат». В’язання туристичних вузлів.

Музейний куточок класу початкової військової підготовки та національно-патріотичного виховання.

Продовжити читання “Військово-патріотичний гурток «Сармат». В’язання туристичних вузлів.”

Заняття військово-патріотичного гуртка «Сармат» Ямпільського міського Будинку дитячої та юнацької творчості. Туристична підготовка.

Продовжити читання “Заняття військово-патріотичного гуртка «Сармат» Ямпільського міського Будинку дитячої та юнацької творчості. Туристична підготовка.”

Гурток військово-патріотичного спрямування «Захисник Вітчизни Ямпільського БДЮТ.

07 березня 2019 з метою військово-патріотичного виховання юнаків та дівчат, популяризації престижу військової служби в ЗСУ, вихованці Ямпільського міського Будинку дитячої та юнацькоїтворчості та вихованці військово-спортивного клубу «ГАРТ» смт. Томашпіль відвідали військову частину, де ознайомились з історію військового містечка, казармами, специфікою військової служби.
Також мали можливість розглянути не тільки сучасні зразки озброєння та захисту, але й доторкнулися до зброї минулих років.
Від імені дітей, батьків вихованців висловлюємо слова вдячності за підтримку та сприяння відрядження команди до м. Вінниці міському голові м. Ямполя Анатолію Юрченко, начальнику відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Олександру Кульбабі та командуванню військової частини Олександру Короткову і Олександру Суботіну за організацію зустрічі та проведення актуального та важливого військо-патріотичного заходу для майбутніх захисників України.

Продовжити читання “Гурток військово-патріотичного спрямування «Захисник Вітчизни Ямпільського БДЮТ.”

Похід …

15 листопада 2014 р вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості туристичного гуртка «Подоляни», спортивного клубу «БАРС»- члени первинного осередку районної організації ТСОУ та учні 10-го «Б» класу загальноосвітньої школи № 2 імені Івана Богуна м. Ямполя з метою військово-патріотичного
виховання, відпрацювання практичних завдань з військової топографії (орієнтування на місцевості, рекогносцировка місцевості), підтримання радіозв’язку, а також підвищення фізичної підготовки здійснили 22 км марш-кидок.
Подолавши маршрут берегом річки Дністер, а далі від гирла річки Мурафа група дісталась до Оксанівських печер. Діти спробували себе в ролі справжніх скелелазів. Спустились вузькими стежками до печер, відчули що таке рука друга на крутих спусках та підйомах, та стали ще більш згуртованішими. А коли піднялись нагору – всі разом виконали гімн України.

27 вересня – Всесвітній день туриста

Спортсмени СК «БАРС», які є членами туристичного гуртка «Подоляни» Будинку дитячої та юнацької творчості, а деякі входять ще й до складу первинного осередку районної організації Товариства сприяння обороні України, здійснили 27 вересня 2014 р. подорож в урочище Карпова, що в 4 км на північ від м. Ямполя, де провели свої навчально-польові заняття.
Протягом 2 год. 29 вихованців загону відпрацьовували розкладання наметів, в’язання туристських вузлів, укладка рюкзака, орієнтування на місцевості та визначення сторін горизонту.
Після короткого відпочинку наступну годинну спортсмени відпрацьовували прийоми рукопашного бою, а саме звільнення від захватів.
Здійснивши заготівлю дров та води, загін приступив до відпрацювання військової підготовки: стрільба з пневматичного пістолета, рух по азимуту, спостереження за допомогою бінокля, маскування на місцевості.
Після чого на вихованців чекали батьки, які приготували на вогнищі в казанках смачний обід.
Ігри, веселий сміх, свіже повітря, різноманіття барв сонячного осіннього дня, колективні тренування та заняття – стало святом для вихованців молодшого та середнього віку та гартом бойового духу і зміцнення колективу!

Продовжити читання “27 вересня – Всесвітній день туриста”