«Так зароджуються мрії!»

25 червня 2021 р З метою сприяння військово-патріотичного вихованню молоді,  професійному самовизначенню,  популяризації військової служби  вихованці ВПК «ФОРПОСТ» ВОВПО відвідали Музей  Повітряних Сил Збройних Сил України в м.Вінниці.

Продовжити читання “«Так зароджуються мрії!»”

Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»

 04 травня 2021 р. громадською організацією  «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» (ВОВПО) та військово-патріотичний гурток «Сармат» Ямпільського БДЮТ з метою згуртування колективу та вивчення місцевості рідного краю був організований туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!». Основним завданням  походу були витривалість та  подолання природних перешкод, орієнтування та   рекогносцировка  місцевості, і під одним заголовком –  активний відпочинок!

Продовжити читання “Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»”

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Продовжити читання “День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”

Військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч» – 2020.

 З 4 по 8 серпня 2020 р. на базі навчально-тренувального центру ГО «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» в с. Пороги був організований  військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч» в наметовому таборі, в рамках якого були проведені  змагання з рукопашного бою, присвячені пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний клуб «БАРС»» -Леоніда Гусаковського та змагання з туристичної підготовки «Зростаймо вище перешкод»

В заході взяли участь вихованці ВСК «ГАРТ»- – відділення рукопашного бою ДЮСШ смт. Томашполя та вихованці  « ВПК «ФОРПОСТ» – СК «БАРС» м Ямполя та с. Клембівки.

Враховуючи вимоги карантину з  обмеження кількості учасників, вихованці були розподілені на  два загони по 30 вихованців згідно  вікових груп.

Під час вишколу вихованці складали іспити з подолання тактичної смуги перешкод, вогневої, фізичної та туристичної підготовки, а також здійснювали 6-ти км марш-кидки до урочища Карпової, де  розгортали наметовий табір та брали участь  в тактичні й грі «Спалах».

 На урочистому відкритті учасників табору привітав сільський голова с. Пороги Вадим Семенюк і на завершені змагань міський голова м. Ямполя Анатолій Юрченко.

Велоподорож !

20 червня 2020 р. вихованці ВПК «ФОРПОСТ»  Микола та Михайло Тюті, Максим Бендовський, Владислав Гричанюк та Дмитро Трум у складі групи вело туристів здійснили подорож по території Ямпільського району в рамках співпраці з ГО «Туристична ямпільщина».

Продовжити читання “Велоподорож !”

Виховуємо патріотів!

Громадська організація «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ»» м. Ямполя була створена в м Ямполі в березні 2015 року.

Метою діяльності організації –  є  сприяння підготовки юнаків та дівчат до служби в Збройних Силах України,  та інших військових формуваннях, визнаних законодавством України.

Продовжити читання “Виховуємо патріотів!”

Всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність»

25-26 січня 2020 р. в м. Фастові Київської області відбувся всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність», присвячений пам’яті Івана Ступака, який загинув в боях за незалежність України в зоні проведення АТО 29 січня  2015 р.

В змаганнях взяли участь 12 команд. які представляли військово-спортивні клуби  Київської, Львівської, Полтавської, Хмельницької, Черкаської,  Вінницької областей, що є активними членами Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій (ВОВПО)

Протягом двох днів юнаки та дівчата  вікової групи 10-13 років змагалися за особисту  першість та командне місце з вогневої та фізичної підготовки  з армійського рукопашного бою

Також учасники заходу відвідали музей російсько-української війни, створений волонтером Едуардом Копиловим за підтримки   учасників бойових  фастівшини,

Висвітлені  матеріали та експозиції  доносять   ідею національно-патріотичного виховання молоді та розкривають суть цієї кровавої війни на сході України.

Вінницьку область представляли організації:

1. Військово-патріотичний  гурток Ямпільського  міського

    Будинку дитячої та юнацької творчості «Захисник Вітчизни»

2. ГО «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ»» м. Ямпіль

3. ГО «Військово-спортивний клуб «ГАРТ» смт. Томашпіль 

                                     В командному заліку місця посіли:

І місце – ГО «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» с. Ямпіль Вінницької області

ІІ місце: ГО ” Молодіжний  військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» м. Фастів Київської   області;

ІІІ місце: ГО «Військово-спортивний клуб «ГАРТ» смт. Томашпіль Вінницької області.

                                    В особистому заліку  місця здобули

Дерен Денис (ВПК «ФОРПОСТ»: – І місце – військовий рукопаш,  І місце – силовий комплекс, ІІ місце – транспортування тягарців, ІІІ місце – підтягування на перекладині;

Владислав Кузьмін (ВПК «ФОРПОСТ»: І місце – в етапі швидкісної стрільби з пістолета, ІІ місце – з військового рукопашу;

Іван Спринчак (ВСК «ГАРТ» : – ІІ місце з силового комплексу;

Всі переможці та призери в особистому та командному заліку нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними календарями,  команди – пам’ятними  кубками, і керівники команд – подяками.

Від імені всіх вихованців військово – патріотичних організацій Ямпільщини та Томашпільщини а також від  їх батьків висловлюємо слова вдячності головному координатору ВОВПО  та головному судді змагань Юрію Пустовію за участь в заходах, спрямованих військово-патріотичному вихованню юнаків та дівчат.

ІІ-й військово-спортивний вишкіл «Щит і меч» в наметовому таборі

З метою сприяння військово-патріотичного виховання юнаків та дівчат, допризовної підготовки молоді, обміну досвідом та популяризації військової служби в ЗСУ, з 10 по 21 липня 2018 р. на території Ямпілської районної загальноосвітньої сільськогосподарської школи І-ІІІ ст.с. Пороги на базі навчально-тренувального центру військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» відбувся ІІ –й військово-спортивний вишкіл «Щит і меч» в наметовому таборі, де взяли участь команди ВПК «Омега» Житомирської області, ВПК «Прикордонник» м. Бровари Київської області, ВПК «Гвардія» Полтавської області, Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської школи «Самсон-Право», ВПК «ОТГ-23» м. Шепетівка Хмельницької області, Дніпропетровської молодіжної ГО «Патріот – Д», ВПК «Рейд» м. Ладижин,
ВПК «Юний десантник» с. Богданівка Тульчинського району, ВСК «ГАРТ» смт. Томашпіль та ВПК «ФОРПОСТ» м. Ямпіль Вінницької області загальною чисельністю 150 чол.
На урочистому відкритті учасників заходу вітали голова Вінницької обласної організації товариства сприяння обороні Україні Анатолій Кацай, заступник голови координаційної ради при вінницькій облдержадміністрації Андрій Мельничук, заступник голови ГО «Лелеки» Вадим Міськов, голова ГО Вінницьке крайове козацьке молодіжне об’єднання «Молода Подільська Січ»» Валентина Шпак-Мельник, начальник відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Олександр Кульбаба, учасники бойових дій в зоні АТО Володимир Спринчак, Руслан Навроцький, Олександр Немировський, Володимир Нестерак, Валерій Червань, Олег Галацан, Олександр Наконечний.
Показовий виступ з проходження тактичної смуги перешкод зі зброєю «двійкою» здійснили Сергій Водянюк та Сергій Фіщук, а за сприянням начальника Ямпільського сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександра Солов’я вихованці відокремленого підрозділу ВГДР «Школа безпеки» під керівництвом Олександра Макарова продемонстрували основи цивільного захисту та рятувальної справи на окремих елементах смуги перешкод.
Згідно Положення про проведення військово-спортивного вишколу, протягом 10-ти днів проводились заняття з проходження тактичної смуги перешкод по – елементах і в повному обсязі, без зброї так і зі зброєю, індивідуально та групами, а також з застосуванням вибухово – імітаційних та димових засобів.
Крім того відпрацьовувались заняття з рукопашного бою, метання ножа в ціль, з тактичної підготовки, військової топографії, цивільного захисту населення, вогневої підготовки та стройової підготовки.
16 липня був здійснений 20 –ти км марш-кидок, де на маршрутах проходження сформованих умовних підрозділів – мотопіхотної роти, розвідувального взводу, окремого взводу охорони, розвідувально-диверсійної групи та оперативно-мобільної групи на відкритій та закритій місцевості, подолання річки вбрід та переміщення лісовими хащами за визначеним азимутом, здійснювались засідки.
Юнаки та дівчата ,віком від 7 до 17 років, згідно армійського розпорядку дня, всі випробовування в літньому польовому таборі. фізичні і психологічні навантаження під час проходження марш-кидку, а також в умовах зливових дощів трималися мужньо і стійко, допомагаючи один одному.
Але, на жаль, за певних об’єктивних обставин, пов’язаних з погодними умовами, були відхилені заняття на військово-спортивному аеродромі обласної організації Товариства сприяння обороні Україні, що розташований в с. Сутиски Тиврівського району, де передбачались стрибки з парашутом, тактичні навчання «Вітер», а також участь окремих підрозділів Національної гвардії і поліції
Військово-спортивний захід Щит і меч» відбувся за сприянням департаменту соціальної та молодіжної політки Вінницької облдержадміністрації. обласної організації Товариства сприяння обороні Україні, та за підтримки Ямпільської райдержадміністрації і районної ради.
На прохання керівництва військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» згідно розпорядження ГШ ЗСУ з метою надання методичної та консультативної допомоги в таборі працював офіцер військової частини з м. Вінниці Володимир Горобчук та з метою цілодобового медичного забезпечення учасників заходу згідно наказу департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації працювала лікар-невропатолог обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Галина Шпортко.
Учасникам заходу, інструкторам та керівникам організацій від департаменту соціальної та молодіжної політики були вручені календарі, сертифікати, чашки, а від обласної організації Товариства сприяння обороні Україні – цінні подарунки (біноклі, компаси, туристичні ножі, каремати, футболки, солдатські фляги. ліхтарики), а також переможці змагань з рукопашного бою отримали медалі та грамоти.

Продовжити читання “ІІ-й військово-спортивний вишкіл «Щит і меч» в наметовому таборі”