Фестиваль зі спортивного орієнтування «Туркул збирає друзів»

Вихованці  ВПК «ФОРПОСТ» Євген Найко, Іван Мороховець,  Іван Мельничук, Дмитро Трум та Богдан Савіцький з метою вдосконалення знань та навичок  вперше взяли участь   в змаганнях-фестивалі зі спортивного орієнтування «Туркул збирає друзів» , які вперше були організовані в м. Жмеринка 23 вересня 2021 р.

В результаті  таких перших  випробовувань Іван Мельничук посів перше місце, а разом з цим   всі учасники зробили перші кроки до набуття досвіду

Продовжити читання “Фестиваль зі спортивного орієнтування «Туркул збирає друзів»”

День Незалежності -2021

24 серпня 2021 р . в м. Вінниці відбувся марш захисників України, де взяли участь  учасники  бойових дій та  волонтери  АТО,  а також вихованці громадських організацій ВПК « ФОРПОСТ» м. Ямполя та ВСК «ГАРТ» смт. Томашполя.

Продовжити читання “День Незалежності -2021”

День Державного Прапора України

23 серпня 2021 р. по центральній вулиці  м. Ямполі відбулась хода та урочистості до Дня Державного Прапора України , де взяли участь вихованців СК «БАРС « та ВПК «ФОРПОСТ»

Продовжити читання “День Державного Прапора України”

«Так зароджуються мрії!»

25 червня 2021 р З метою сприяння військово-патріотичного вихованню молоді,  професійному самовизначенню,  популяризації військової служби  вихованці ВПК «ФОРПОСТ» ВОВПО відвідали Музей  Повітряних Сил Збройних Сил України в м.Вінниці.

Продовжити читання “«Так зароджуються мрії!»”

Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»

 04 травня 2021 р. громадською організацією  «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» (ВОВПО) та військово-патріотичний гурток «Сармат» Ямпільського БДЮТ з метою згуртування колективу та вивчення місцевості рідного краю був організований туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!». Основним завданням  походу були витривалість та  подолання природних перешкод, орієнтування та   рекогносцировка  місцевості, і під одним заголовком –  активний відпочинок!

Продовжити читання “Туристичний похід під назвою «Красо України, Подолля!»”

Навчальний семінар з допризовної підготовки

All-focus

Протягом 6-8 травня  батьки вихованців ВПК «ФОРПОСТ» Андрій Бойко, Анатолій Мельничук, Микола Мороховець та вихованці Клубу Денис Дерен, Богдан Кугай, Івана Бойко, Владислав Кузьмін разом з керівником Федором Водянюком виконували основні господарські роботи з підготовки  навчально-тренувального центру ВПК «ФОРПОСТ» с. Пороги  (покіс трави, ремонт санвузла, переоблаштування флагштоку, та зачищення окопу)  до відкриття та організації навчально-тренувального процесу на тактичній смузі перешкод у  2021 р. А вже 10 травня, на прохання класного керівника  10-А класу ОНЗ ЗЗСО № 2 імені І.Богуна м. Ямполя Анни Найко та за бажання учнів, громадська організація «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» (ВОВПО)  організувала та провела навчальний семінар  з допризовної підготовки.

Продовжити читання “Навчальний семінар з допризовної підготовки”

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Продовжити читання “День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”