Карпати 2021 – 1!

З метою національно-патріотичного виховання юнаків та дівчат, оздоровлення та підвищення рівня туристської підготовки вихованці  ВСК «ГАРТ» смт. Томашполя та ВПК «ФОРПОСТ» м. Ямполя Вінницької області з 01 по 07 липня 2021 р. здійснили  подорож в Карпатські  гори.

Першого дня, піднявшись до вершини  гори  Вухатий Камінь , група змушена була припинити подальший рух до гори Піп Іван за причин  ускладнення погодних умов.

Через день група,  віком від 7 років до 60+,    здійснила сходження  на вершину гори Говерла з подальшим рухом Чорногорським хребтом через вершини Брескул, траверс гори Пожижевська, вершину гори  Данціж, вершину  гори Туркул, озеро Несамовите та повернення до бази «Заросляк», пройшовши протягом дня відстань понад 20 км.

На вершині Говерла вихованці вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої України.

Неперевершені  мальовничі краєвиди,  цілюща вода та чисте повітря, чудовий настрій, відчуття ліктя в команді – це і є  Карпати!

Продовжити читання “Карпати 2021 – 1!”

Гори кличуть…

All-focus

З 17 по 24 липня 2020 р. вихованці  ВПК «ФОРПОСТ» м. Ямполя  Дерен Денис,

 Джос Глеб, Галацан Олександр Галацан Артем, Найко Євген, Трум Дмитро,  Савіцький Богдан, Бендовський Максим, Сташенко Арсен,  Кожухар Олександр та вихованці ВСК «ГАРТ» смт. Томашпіль  Калєтнік Іван,, Калєтнік Костянтин, Озеранський Олександр, Озеранський Сергій,  Вергеліс Єгор, Деркач Євгеній, а також  учень 8 класу Слуцької середньої школи № 10 (республіка Білорусь) Михневич Микола, голова батьківського комітету СК  «БАРС» Савіцька Анастасія,  під керівництвом Водянюка Сергія та Водянюка Федора, помічників  лікаря Шпортко Галини та  Дорош Наталії, пройшли  семінар з  туристичної (гірсько-штурмової) підготовки в Карпатських горах за програмою: таборування під с. Поляниця, під м. Ворохта та під с. Дземброня та  сходження на вершини гір Хомяк (1542 м н.р.м.), Говерла (2061 м н.р.м.), Вухатий Камінь (1864 м н.р.м.) та Смотрич (1898 м н.р.м.). організація харчування, заняття з вогневої підготовки (стрільба з пневматичної зброї), та в рамках оздоровлення і гартування – купання в гірських річках. Незабутні враження про  велич карпатських краєвидів та  проходження через  хмари назавжди залишаться в спогадах та будуть знову звати в походи. І саме головне, що діти підтвердили, що висота гір вимірюється  дружбою, а дружба вимірюється висотою гір.    
All-focus

Взаємодопомога, повага, турбота та увага до старших – якості, які підкреслюють, що в колективі здорова атмосфера.

Приклади:

Під час сходження на гору Смотрич, одному вихованцю  стало надзвичайно важко долати останні сотні метрів до вершини. Постало питання: залишитися юнака на визначеному місці і  очікувати повернення  команди на спуску з гори. Тоді вихованець ВПК «ФОРПОСТ» Олександр Галацан самостійно прийняв рішення взяти рюкзак товариша, та одягнувши його на поверх свого і подавши  руку, довів до його вершини.

Це приклад заслуговує найвищої оцінки !

Джос Глеб та Артем Галацан постійно на привалах турбувалися  про самопочуття  свого тренера, знаючи, про його стан здоров’я та протипоказання до  фізичного перевантаження.

Всі вихованці команди ВПК «ФОРПОСТ» та ВСК «ГАРТ» продемонстрували незламність духу, волю до перемоги, належну фізичну підготовку.

All-focus
All-focus

Навчально-тренувальні збори в Карпатах

З 20 по 27 липня 2017 р. в Карпатських горах проходили навчально-тренувальні збори,
в яких взяли участь вихованці віком 9-10 років, які представляли спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району та відділення рукопашного бою Томашпільської РДЮСШ, «Альтаїр».
Розкладання наметів, розведення вогнища, подолання водних перешкод за допомогою навісної переправи, сходження на вершину гори Говерла, на Чорногорських хребет, та до Манявського водоспаду.
Вихованці здобули досвід гірсько-штурмової підготовки та отримали задоволення від найважливішої перемоги – перемоги над самим собою!

Продовжити читання “Навчально-тренувальні збори в Карпатах”

Карпати

З 31 липня по 7 серпня 2014 р група спортсменів Вінницької обласної федерації рукопашного бою з метою оздоровлення, патріотичного виховання, підвищення рівня фізичної підготовки та пізнання рідного краю здійснила подорож в Карпатські гори по маршруту:
Манявський водоспад, сходження на вершину гори Говерла (2160 м н.р.м), сходження до озера Несамовите (1750 м н.р.м), скелі Довбуша.
Купання в гірських річках, намети, багаття, цілюща вода та чисте повітря, тренування з рукопашного бою на місцевості – це завжди буде згадуватися та знову приваблювати до нових випробовувань та гартувань в горах Карпат.
Відчуття гордості за свою країну, захоплення неповторною природою, відчуття ліктя товариша та перемоги над самим собою – це далеко не все, що формує характер юнака, але це те, з чого складається патріотизм!
Гліб Тарчинець, Олесь Сауляк, Максим Мороховець , Назар Слободянюк, Назар Олійник, Юрій Гнип, Олександр Юрченко, Микола Пастух, В’ячеслав Юзвак, Ігор Сідак, Віталій Козак, Максим Андріївський, Іван Швець, водій авто Щербак Едуард та тренери – керівники Сергій Водянюк і Федір Водянюк – Слава Україні!

Продовжити читання “Карпати”

Туристська подорож до Карпат

З 24 липня по 1 серпня 2013 р. спортсмени обласної федерації рукопашного бою у складі Назара Олійника, Івана Штифурко, Максима Дорося, Тараса Чериха, Олеся Сауляка, Іванни Щербатюк, Анни Тукової, Дениса Краківського, Юрія Лукіянчина (відділення з рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ, Костянтина Грищука, Максима Посесора, Богдана Заворітнього, Владислава Юрченка (СК «Сокіл» с.Липівка Томашпільського району), Олександра Новоженюка, Миколи Корінця (СК «БАРС» Ямпільського району) здійснили туристичну подорож до Карпат.
Манявський водоспад, екскурсія до чоловічого монастиря, сходження на вершину гори Говерла (2061 м над р. м), до озера Несамовите (1760 м. над р.м.), водоспад ГУК, Дністровський каньйон, купання в річках, стрільба з пневматичної зброї, ігри в бадмінтон, збір лікарських рослин, цікаві зустрічі з туристами, які прибули з Польщі, Німеччини, Чехії, Канади, фотографування, чай з гірських трав біля вогнища у вечірній час, розкладання наметів – це далеко не все що можна згадати, перебуваючи в Карпатських горах. Але саме головне – група стала не тільки колективом, а – командою, з якою можна долати значно складніші перешкоди в категорійних походах!
Карпати – це чисте повітря, цілюща джерельна вода, подих чарівної природи, гармонія почуттів і любов до своєї Батьківщини!

Продовжити читання “Туристська подорож до Карпат”

Карпати – краса України.

DIGITAL CAMERA

ЛІТО-2011 р.

Карпати – краса України.

З 29 червня по 7 липня група спортсменів з Ямпільського та Томашпільського районів здійснили туристичну подорож в Карпати. Незважаючи на те, що
погодні умови були не з сприятливих, діти всетаки змогли побачити красоту Карпатського краю: Яремче, Ворохта, Рахів (Географічний центр Європи), Солотвино
( соляні озера) , Хуст, Міжгіря, озеро Синєвир, водоспад ГУКА, перевали, гірські ріки через намети та багаття, туристський казанок та дружній дитячий сміх.