Чемпіонат України з рукопашного бою

05-07 березня 2021 р. в м. Києві відбувся чемпіонат України з рукопашного бою, де взяли участь більше  200  найкращих спортсменів-рукопашників  майже зі всіх областей країни.

На урочистому відкритті були присутні заступник Міністра молоді та спорту Матвій Бідний, начальнику управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони  України Юрій Фіногенов, члени ради та керівництво Всеукраїнської федерації рукопашного бою Василь Крутов, Іван Дерев’янко, Андрій Кміта, Юрій Радченко привітали  всіх присутніх з початком відбіркового чемпіонату України з рукопашного бою перед Всесвітніми Іграми та чемпіонатом Світу, які відбудуться в червні місяці в Італії та жовтні місяці в м. Києві відповідно.

Змагання відбувалися у версіях фул та семі – контактах, демонстрації техніки самозахисту та технічних комплексів (ката), володіння зброєю як в особистому так і в командному заліках.

У версії фул-контакт у ваговій категорії до 55 кг перше місце посіла вихованка Томашпільської СДЮСШ – Юлія Максименко.

Продовжити читання “Чемпіонат України з рукопашного бою”

Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою

28 лютого 2021 в . відбувся відкритий  чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою серед юнаків та дівчат, де взяли участь спортсмени Волинської, Житомирської Вінницької та Хмельницької областей.

Продовжити читання “Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою”

Чемпіонат України серед підрозділів поліції охорони.

03-05 лютого 2021 р в м. Вінниці в приміщені ВСТ «Колос» відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед підрозділів поліції охорони.

Продовжити читання “Чемпіонат України серед підрозділів поліції охорони.”

Чемпіонат області м.Хмельницький

23 лютого 2020 р в м. Хмельницький відбувся чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, дівчат юніорів, юніорок та дорослих, де взяли участь біля 380 спортсменів, що представляли Житомирську, Волинську,  Вінницьку,Хмельницьку області.

Продовжити читання “Чемпіонат області м.Хмельницький”

Міжнародні змагання

Ось і закінчились змагання: чемпіонат Європи серед юнаків 10-11, 12-15 років та кубок Європи серед юніорів 16+ років з рукопашного бою за версією IBF, що проходили в містечку Бірун (республіка Польща). В спогадах залишись тренування, відбіркові змагання,. навчально-тренувальні збори і в результаті – у складі збірної команди Національної федерації рукопашного бою України спортсмени Вінницької обласної федерації рукопашного бою у своїх віково-вагових категоріях здобули:
– СК «БАРС» м. Ямпіль: Денис Дерен та Михайло Щербанюк – І місце, Володимир
Королюк – ІІІ місце.
– Відділення рукопашного бою Томашпільської ДЮСШ: Назар Наконечний – IV місце;
– Погребищенська православна парашутно-десантна школа – Михайло Гавриш -І місце,
Владислав Гаврих – ІV місце.
Як президент Вінницької обласної федерації рукопашного бою висловлюю слова вдячності за допомогу, підтримку та сприяння у відрядженні команди від Вінницької області на міжнародні змагання в республіку Польща, а саме: Народному депутату України Юрію Македону, селищному голові смт. Томашпіль Валерію Немировському, обласному депутату Ларисі Білозір, міському голові міста Ямпіль Анатолію Юрченко, сільському голові села Пороги Ямпільського району Вадиму Семенюку, спонсорам – Анатолію Шкураку, Анатолію Кречківському, Євгенію Шайдовському.

Продовжити читання “Міжнародні змагання”

Відкритий чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат

10 лютого 2019 р в м. Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат, присвячений 30-ій річниці виводу військ з Афганістану та вшануванню пам’яті воїнів – учасників бойових дій на території інших держав. В змаганнях взяли участь більше 330 спортсменів, які представляли Львівську, Волинську, Житомирську, Вінницьку та Хмельницьку області.
Команда Вінницької обласної федерації рукопашного бою виступила у складі СК «БАРС» Ямпільського району та відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської ДЮСШ.
На урочистому відкритті вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули у локальних війнах ХХ століття та воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої країни в зоні бойових дій на сході України.

За результатами змагань в особистому заліку в своїх віково-вагових категоріях місця здобули:
Дозований контакт:
І місце: Богдан Савицький, Іван Мельничук, Платон Ештокін, Артем Галацан, В’ячеслав Васильківський, Іванна Панькова (СК «БАРС»); Іван Спринчак, Олександр Рура (ВРБ «Альтаїр»)
ІІ місце: Олександр Черкіс (СК «БАРС»), Артем Явтуховський, Тимур Патран (ВРБ «Альтаїр»
ІІІ місце: Іван Калетнік (ВРБ «Альтаїр»)

Легкий контакт:
І місце: Євгеній Найко, Іванна Панькова (СК «БАРС»)
ІІ місце:: Владислав Горбоконь, Аліса Кара, Богдан Савицький (СК «БАРС»)
ІІІ місце: Владислав Гричанюк (СК «БАРС»)

Переможці змагань були нагороджені також окремими призами та кубками.

І щоб дітей завжди прикрашали тільки спортивні медалі та радість від перемог на змаганнях, а батьки відчували гордість та радість за своїх синів та доньок!

Чемпіонат України з рукопашного бою

2-3 березня 2019 р. в м. Києві відбувся чемпіонат України з рукопашного бою, де взяли участь біля 200 спортсменів. Вінницьку область представляли відділення рукопашного бою Томашпільської ДЮСШ та спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району.
В особистому заліку у своїх вагових категоріях Данило Закорченний (смт. Томашпіль) посів друге місце та Михайло Щербанюк (м. Ямпіль) посів третє місце.. Юлія Максименко відзначена окремим призовим кубком «За волю до перемоги».