2012 рік

Минає 2012 рік. Рік 15-ої річниці рукопашного бою як виду спорту на Ямпільщині, організації та створення спортивного клубу «БАРС» Ямпільського району.
В 1992 р. після звільнення за власним бажанням зі Збройних Сил капітан запасу Федір Водянюк працюючи в своєму селі та регулярно відвідуючи спортзал школи, за ініціативи Клари Трохимівни Цурак і рішенням директора школи Шарко Тетяни Петрівни був створений гурток східних єдиноборств, який залучив до спорту та туризму біля 50 дітей.

А у вересні 1997 р.в загальноосвітній школі № 1 за сприянням директора школи Каленчук Галини Іванівни на базі приміщення спортзалу Ямпільського райвідділу МВС була створена перша секція рукопашного бою, яка разом з Цекинівським осередком увійшли доскладу Федерації рукопашного бою та східних видів двобою Вінницької області. Згодом відкривалися і працювали секції з рукопашного бою в с. Северинівка, Придністрянське, Качківка, Писарівка, Дзигівка, Гонорівка, Михайлівка, Русава, Пороги, Клембівка, Миронівка. Секції організаційно входили до військово-спортивного клубу «БАРС», що був зареєстрований при Будинку дитячої та юнацької школи, директором якого була Лариса Тарасова.
В жовтні 2002 р. була створена дитяча районна громадська організація «Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району, яка одразу увійшла до складу Національної федерації рукопашного бою України. В 2005 р. створюється і організується Вінницька обласна федерація рукопашного бою, яку очолює Федір Водянюк. Який ювілей відзначати 20, 15 чи 10 років?
Однозначну відповідь дають результати наполегливої, кропіткої та багаторічної роботи вихованців, тренерів, керівництва клубу та тих, хто підтримують організацію і вид спорту в нашому районі.

Продовжити читання “2012 рік”

Х міжреспубліканський турнір з рукопашного бою «Белая Русь»

В листопаді місяці спортсмени СК «БАРС» Денис Чабанюк, Дмитро Слободян, Бойко Артем та Рочняк Анатолій, СК «Лідер» Гунько Віктор, Гилко Максим, Владислав Панюк м. Калинівка прийняли участь в Х міжреспубліканському відкритому турнірі з рукопашного бою «Белая Русь». За результатами змагань Дмитро Слободян, Денис Чабанюк. Артем Бойко посіли у своїх віково-вагових категоріях перші місця, а Анатолій Рочняк та Віктор Гунько – другі.

Традиційний турнір з рукопашного бою «Магістр Бойових мистецтв»

В листопаді місяці в м. Луцьку спортсмени Томашпільської РДЮСШ, СК «Сокіл» с. Липівка та СК «БАРС» Ямпільського району прийняли участь в традиційному турнірі «Магістр Бойових мистецтв».За результатами змагань:
Перше місце – Стрелецький Іван (СК «БАРС»), Лопатін Віталій (СК «Сокіл»)
Третє місце – Михайліченко Олександр, Свистун Валентин (СК «БАРС»)

Кубок Вінницької області з рукопашного бою

В листопаді місяці відбувся відкритий кубок області з рукопашного бою серед юніорів та дорослих, де прийняли участь спортсмени Вінницької області – СК «Лідер» м. Калинівка, СК «КРАБ» м. Крижопіль, СК «БАРС» Ямпільського району, федерації рукопашного бою та східних видів двобою Вінницької області, бійці РМСП «Беркут», Чернівецької обласної федерації рукопашного бою та СК «Віктор» м. Бердичева Житомирської області.
За результатами змагань перше місце посіла команда м. Чернівців, друге м. Калинівка третє м. Вінниця.

Традиційний турнір з рукопашного бою «Коли мужніють юнаки»

В листопаді місці в м. Луцьк відбувся традиційний всеукраїнський турнір з рукопашного бою «Коли мужніють юнаки», де прийняли участь спортсмени СК «БАРС» Ямпільського району, Томашпільської РДЮСШ та СК «Патріот» м. Вінниці
За результатами змагань:
Перше місце – Євгеній Кісеоларь, Олександр Ковальський, Олександр Павлов (СК «БАРС»), Данило Закорчений (Томашпільська РДЮСШ),
Друге місце – Олександр Жмуд (Томашпільська РДЮСШ). Богдан Барановський, Олександр Михайліченко, Вололимир Зорін (СК «БАРС»),;
Третє місце – Іван Стрелецький (СК «БАРС»), В’ячеслав Потапенко.

Чемпіонат Світу з рукопашного бою

На початку жовтня 2012 р в м. Будапешт проходив чемпіонат Світу з рукопашного бою, де у складі національної збірної приймав участь тренер –викладач Томашпільської РДЮСШ, вихованець та тренер з рукопашного бою СК «БАРС» Ямпільського району Сергій Водянюк.
У версії фул-контакт у фіналі Сергій поступився спортсмену Рустаму Нагдієву (збірна Узбекистану) і посів друге місце.

Чемпіонат України (травень), навчально-тренувальні збори в смт. Залізний Порт (червень), навчально-тренувальні збори смт. Коблево – це пряма до чемпіонату Світу, яка розпочинається з дитячих та юнацьких років. Це не тільки робота над самим собою, це наполегливі тренування, змагання, робота тренерів, але й постійна підтримка з боку держави та спонсорів, які сприяли відрядженню. А саме: для спортсмена та його тренера відрядження було забезпечино завдяки Олександру Доросю, спонсорам з м. Томашполя Сергію Тимкову, Анатолія Шкурака, Сергія Ткачука,Олександра Мандриша,Леоніда Краковського, Володимира Лунгола, з м. Ямполя Анатолія Сидоренка, Олександра Михневича, Віталія Хотомцова, а також, допомога для участі в зборах була надана головою Ямпільської райдержадміністрації Володимиром Волошином та директором обласного центру «Спорт для всіх»

Літо 2012 – Навчально-тренувальні збори з рукопашного бою

З 10-по 20 липня в с. Високе Томашпільського району на базі літнього польового табору з метою вдосконалення рівня технічної, тактичної та фізичної підготовки, обміну досвідом, оздоровлення організму відбулися навчально-тренувальні збори з рукопашного бою,
де прийняли участь спортсмени Вінницької обласної федерації рукопашного бою (СК «Патріот» м. Вінниця, СК «Сокіл» с. Липівка, СК «Спарта» с. Високе, ДЮСШ м. Томашполя, СК «БАРС» Ямпільського району, окремі спортсмени з м. Києва та м. Рибниця Придністровської Молдовської республіки.

Продовжити читання “Літо 2012 – Навчально-тренувальні збори з рукопашного бою”

Навчально-тренувальні збори з рукопашного бою смт Залізний Порт Херсонської області 20-29 червня 2012 р.

Володимир Зорін
Владислав Хотомцов
Ковальський Іван
Савіцький Кіріл
Маланюк Денис
Титаренко Марія
Шелест Тетяна
Свистун Катерина
Панькова Іванка

Навчально-тренувальні збори з рукопашного бою смт Залізний Порт Херсонської області 20-29 червня 2012 р.

Ранкова зарядка, тренування, атракциони, кінотеатр, купання в морі, стрілковий тир та база відпочинку «Незабудка» – це все що буде згадуватися і знову чекатися до наступного літа!
Cергій Водянюк успішно пройшов збори та зарахований до складу збірної України для участі в чемпіонаті Світу з рукопашного бою у версії – повний контакт!

Продовжити читання “Навчально-тренувальні збори з рукопашного бою смт Залізний Порт Херсонської області 20-29 червня 2012 р.”

Чемпіонат міста з кікбоксингу

3 червня 2012 р в м. Вінниці в одному з найкращих спортзалів міста «Нокаут» відбувся відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу, організований громадською організацією «Взаємодія» (керівник Музика василь Васильович), де прийняли участь спортсмени м. Вінниці, Тульчина, Жмеринки, Бару, Ямполя, Томашполя, які представляли такі види спорту як кікбоксинг, саньда, рукопашний бій, тайський бокс.

Вінницьку обласну федерацію рукопашного бою паредставляли спортсмени:
СК «БАРС» – Лянко Назар, Ковальський Іван, Ковальський Олександр, Михайліченко Олександр, Павлов Олександр,
СК «Сокіл» – Лопатін Віталій
Томашпільску ДЮСШ – Олійник Назар
За результатами змагань у своїх віково-вагових категоріях та версіях місця посіли:.
І місце: Михаліченко Олександр 12-13 років до 35 кг –кікбокинг
Лопатін Віталій 12-13 років до 40 кг – кікбоксинг
Лянко Назар 14-15 років до 43 кг –К-1
ІІ місце: Ковальський Олександр 10-11 років до 35 кг, кікбоксинг
Ковальськаий Іван 12-13 років до 58 кг кікбоксинг
ІІІ місце: Олійник Назар 12-13 років до 46 кг , кікбоксинг Спортсмени отримали великий бійцівський досвід та задоволення від умов проведення змагань.