Новорічний турнір «Сніжний барс»

30 грудня 2014 р в спортзалі спортивного клубу «БАРС» відбувся Новорічний турнір з рукопашного бою «Сніжний барс».
В змаганнях брали участь біля 60 вихованців віком від 6 до 12 років.

а саме: які вперше вийшли на поєдинок, які протягом року не здобув ступенів п’єдесталу
та окремі категорії, які продемонстрували відповідний досвід.
Дід Мороз зі Снігуронькою біля Новорічної ялинки вітав переможців та призерів змагань медалями та дипломами.
Потім за традицією батьки привітали дітей подарунками і всі вихованці Клубу фотографувались біля ялинки.

Турнір з боротьби дзюдо

28 грудня 2014 р. в м. Могилів-Подільський відбувся турнір з боротьби дзюдо, д взяли участь спортсмени Кіровоградської, Хмельницької, Одеської, Чернівецької та Вінницької областей.

Спортсмени СК «БАРС» Ямпільського району та відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ випробували свої сили в даному виді спорту. В результаті змагань перше місце посіла Вовк Софія, третє місце Дерен Денис (СК «БАРС») та Владислав Синиця (РДЮСШ), та четверте місце – Зімовський Назар (ДЮСШ), Олег Чорний, Семенюк Дмитро (СК «БАРС»)

Обласний турнір з рукопашного бою, присвячений до Дня Збройних сил України «Мужність, Честь , Відвага»

6 грудня 2014 р в м. Погребище вперше відбувся обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, присвячений до Дня Збройних сил України «Мужність, Честь , Відвага» де взяли участь біля 100 спортсменів, а саме:

1. Відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ
2. Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району
3. Спортивне молодіжно-дитяче об’єднання «Оріон» смт. Турбів Липовецького району
4. Спортивний клуб «Патріот» м. Вінниця
5. Спортивний клуб «Спарта» с. Високе Томашпільського району
6. Клуб рукопашного бою «Ірбіс» смт. Вапнярка Томашпільського району
7 Погребищенська православна військово-патріотична парашутно-десантна школа

Спортсмени, їх батьки, тренери та представники команд вранці прибули до Золото купольного собору Успіня Божої Матері, де протоієрей Віктор (Хоменко) відслужив молебень з благословенням на змагання.

На урочистому відкритті були присутні:
голова Погребищенської райдержадміністрації Сергій Скарбовійчук
міський голова Анатолій Білик
голова районної ради Сергій Волинський
перший віце-президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Олександр Гартвич (м. Київ)
депутат Донецької обласної ради Олег Набієв (м. Київ)
Головний фахівець Всеукраїнської федерації рукопашного бою Володимир Турченюк ( Київ)
Почесний президент Вінницької обласної федерації рукопашного бою Ігор Анісімцев (м. Вінниця)
Директор Погребищенської загальноосвітньої школи № 1 Тетяна Носова
Голова Погребищенської районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Цегельнюк
Представники громадських організацій м. Полтава – керівник клубу юних десантників «Гвардія» В’ячеслав Курган та заступник голови обласної організації «Союз десантників» Віталій Фост.

Право внести державний прапор України було надано чемпіонам України серед юнаків та юніорів 2014 р – В’ячеславу Іськову, (смт. Томашпіль), Вадиму Сулима (смт. Турбів), Володимиру Гончару та Ігорю Куцькому ( с. Високе).

Взвод юних прапороносців первинного осередку районної організації товариства сприяння оборонні України – вихованці спортивного клубу «БАРС» Ямпільського району Денис Дерен, Володимир Королюк, Павло Вічавський, Максим Мороховець – урочистим маршем внесли та представили прапор обласної організації ТСО України.

В спортивному залі були розміщенні зразки бойової стрілецької зброї – снайперські гвинтівки, автомати, гранатомети, а також парашути, зразки головних уборів та інших військових предметів і атрибутики, що наповнювало атмосферу армійського гарту.

У вітальному слові Олександр Гартвич – відзначив важливість проведення турніру, присвяченого до Дня Збройних сил України на базі першої Погребищенської православної військово-патріотичної парашутно-десантної школи, вручив відзнаки та дипломи Отцю Віктору та іншим керівникам установ і організацій.
Після завершення церемонії відкриття Олександр Гартвич – Майстер ІХ Дану з рукопашного бою, заслужений тренер України продемонстрував технічні прийоми самозахисту та володіння самурайським мечем.

Головний суддя змагань – президент Вінницької обласної федерації рукопашного бою Федір Водянюк відзначив, що протягом року на території області на місцях були проведені змагання з рукопашного бою з відповідним статусом, а саме:
чемпіонат області з рукопашного бою, присвячений ветеранам Афганістану та воїнам-інтернаціоналістам – м. Томашпіль
обласний турнір з рукопашного бою, присвячений 70-ій річниці визволення від німецько-фашистських загарбників Крижопілського району – м. Крижопіль
обласний турнір з рукопашного бою, присвячений 69-ій річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, м. Липовець
всеукраїнський турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті працівника міліції Леоніда Гусаковського, м. Ямпіль
5 Навчально-тренувальні збори та військово-патріотична гра «Зірниця»,
с. Високе Томашпільського району
Всі заходи проводились з метою сприяння військово-патріотичному вихованню молоді, популяризацію виду спорту та підвищення рівня підготовки спортсменів.
Вінницька обласна федерація рукопашного бою плідно співпрацює з обласною організацією Товариства сприяння обороні України, яка в міру своїх можливостей підтримує нашу обласну Федерацію.

Під час поєдинків спортсмени продемонстрували рівень технічної підготовки з застосування кидків, больових прийомів та нокдаунів і за результатами змагань у командному заліку місця посіли:
І місце – Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району
ІІ місце – Відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ
ІІІ місце – Спортивне молодіжно-дитяче об’єднання «Оріон» смт. Турбів Липовецького району

Хід змагань освітлювали оператор державного обласного телебачення та радіомовлення – Олег Хохлов та журналіст районної газети «Колос» – Лідія Мусієнко

Продовжити читання “Обласний турнір з рукопашного бою, присвячений до Дня Збройних сил України «Мужність, Честь , Відвага»”

Похід …

15 листопада 2014 р вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості туристичного гуртка «Подоляни», спортивного клубу «БАРС»- члени первинного осередку районної організації ТСОУ та учні 10-го «Б» класу загальноосвітньої школи № 2 імені Івана Богуна м. Ямполя з метою військово-патріотичного
виховання, відпрацювання практичних завдань з військової топографії (орієнтування на місцевості, рекогносцировка місцевості), підтримання радіозв’язку, а також підвищення фізичної підготовки здійснили 22 км марш-кидок.
Подолавши маршрут берегом річки Дністер, а далі від гирла річки Мурафа група дісталась до Оксанівських печер. Діти спробували себе в ролі справжніх скелелазів. Спустились вузькими стежками до печер, відчули що таке рука друга на крутих спусках та підйомах, та стали ще більш згуртованішими. А коли піднялись нагору – всі разом виконали гімн України.

Сурми звитяги

9 листопада 2014 р в м. Львові відбувся Х V всеукраїнський дииячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги, де взяли участь колективи з 22 областей України.
Успішно виступила Томашпільська команда у складі відділення рукопашного бою «Альтаїр» районної дитячо-юнацької спаортивної школи та танцювальний колектив «Шарм» Будинку дитячої творчості під керівництвом директора Мирослави Олійник, і посіла третє місце!

Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв»

1 листопада 2014 р. в м. Луцьку відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв», де взяли участь понад 200 спортсменів з Львівської, Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Чернівецької та Волинської областей.

Вінницька обласна федерація рукопашного бою у складі СК «БАРС» Ямпільського району, відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ, Погребищенської православної військово-патріотичної парашутно-десантної школи в честь цесаревича Олексія. СК «Лідер» м. Калинівки та клубу рукопашного бою «Ірбіс» Вапнярского спортивного комплексу в результаті змагань посіла ІІ місце у загальнокомандному заліку.
В особистому заліку у своїх віково-вагових категоріях посіли місця:
І місце: Денис Дерен, Володимир Королюк, Павло Вічавський, Євгеній Кісеоларь – м. Ямпіль, Володимир Романюк – м. Погребище, Ангеліна Нестеровська – м. Томашпіль
ІІ місце: Кірілл Нікітін, Назар Лянко, Іванна Панькова – м. Ямпіль, Всеволод Кащук, Дмитро Кащук – м. Калинівка;
ІІІ місце – Валентин Свистун – м. Ямпіль. Максим Байдак – м. Томашпіль
Дипломом за волю до перемоги та окремим призом нагороджені Максим Сінько – (Калинівка) та Валентин Даньків.

Продовжити читання “Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв»”

Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат

З 9 по 11 жовтня 2014 р в м. Києві (Пуща Водиця) відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат, де прийняли участь більше 600 спортсменів з 18 областей нашої країни.

Вінницьку область представляли 30 вихованців спортивних організацій міст Томашполя, Турбова, Калинівка, Погребище та Ямполя.
На урочистому відкритті змагань були присутні Міністр спорту України Дмитро Булатов, представники управлінь СБУ, МВС та Міністерства оборони України, а також підрозділ президентського полку, які продемонстрували стройові прийоми, а бійці спецпідрозділу -бойову зброю (автомати, кулемети, гранатомети, гранати).

За результатами змагань місця у своїх віково-вагових категоріях посіли:
І місце: Олександр Жмуд, Андрій Магола, Ігор Куцький, Володимир Гончар
ІІ місце: Олексій Ворончук, Антон Сулима, Михайло Волошенюк, Валентин Свистун, Віталій Козак, Леонід Кривий, Олесь Сауляк,
ІІ місце: Максим Стахов, Дмитро Слободян, Богдан Барановськмй, Вадим Сулима, В’ячеслав Іськов, Іван Штифурко, Юрій Гнип

Продовжити читання “Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат”

27 вересня – Всесвітній день туриста

Спортсмени СК «БАРС», які є членами туристичного гуртка «Подоляни» Будинку дитячої та юнацької творчості, а деякі входять ще й до складу первинного осередку районної організації Товариства сприяння обороні України, здійснили 27 вересня 2014 р. подорож в урочище Карпова, що в 4 км на північ від м. Ямполя, де провели свої навчально-польові заняття.
Протягом 2 год. 29 вихованців загону відпрацьовували розкладання наметів, в’язання туристських вузлів, укладка рюкзака, орієнтування на місцевості та визначення сторін горизонту.
Після короткого відпочинку наступну годинну спортсмени відпрацьовували прийоми рукопашного бою, а саме звільнення від захватів.
Здійснивши заготівлю дров та води, загін приступив до відпрацювання військової підготовки: стрільба з пневматичного пістолета, рух по азимуту, спостереження за допомогою бінокля, маскування на місцевості.
Після чого на вихованців чекали батьки, які приготували на вогнищі в казанках смачний обід.
Ігри, веселий сміх, свіже повітря, різноманіття барв сонячного осіннього дня, колективні тренування та заняття – стало святом для вихованців молодшого та середнього віку та гартом бойового духу і зміцнення колективу!

Продовжити читання “27 вересня – Всесвітній день туриста”

Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та чоловіків

20 вересня 2013 р. в Ямполі Вінницької області відбувся VІІІ Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та чоловіків, присвячений пам’яті одному із засновників громадської організації «Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району.

В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів, які прибули з Волинської (Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» та СК «Магістр» м. Луцьк), Хмельницької (СК «Самсон-Право м. Хмпльницький ), Житомирської ( СК «Віктор м. Бердичів) та Чернівецької (СК «Сайгон» м. Чернівці) областей.. Вінницьку область представляли відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ, СК «Спарта» с. Високе та СК «Ірбіс» смт. Вапнярка Томашпільського району, СК «Лідер»
м. Калинівка, СК «КРАБ» м. Крижопіль, СМДО «Оріон» смт. Турбів Липовецького району, СК «Іппон» м. Могилів-Подільський та СК «БАРС» Ямпільського району.
На урочистому відкритті турніру були присутні представники органів влади, громадських організацій, благочинний отець Георгій, та друзі і родичі покійного Гусаковського Леоніда.
У вітальному слові голова обласного Товариства сприяння оборонні України полковник Анатолій Кацай відзначив про необхідність підвищення ролі військово-патріотичного виховання та фізичної . підготовки, а саме такого виду спорту як рукопашний бій, з метою підготовки молоді до проходження служби в Збройних силах України і на сьогоднішній день – захисту територіальної цілісності нашої держави.

Всі присутні вшанували пам’ять покійного Гусаковського Леоніда та загиблих в зоні АТО ямпільчан майора Камінського Сергія та Івкуна Василя хвилиною мовчання.

Змагання були організовані на двох майданчиках, і обслуговувались лікарями обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру та оператором Вінницького обласного державного телебачення
За результатами змагань в командному заліку перше місце посіла команда «СК «БАРС», друге місце команда Волинської регіональної федерації рукопашного бою, третє місце – команда відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ.
.
Переможці та призери були нагородженні медалями та дипломами відповідних ступенів, а також переможці у своїх віково-вагових категоріях були нагороджені призами та подарунками від обласної організації Товариства сприяння обороні України.

За результатами змагань формується збірна команда області для участі у чемпіонаті України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат, який відбудеться в жовтні місяці в м. Києві.

Карпати

З 31 липня по 7 серпня 2014 р група спортсменів Вінницької обласної федерації рукопашного бою з метою оздоровлення, патріотичного виховання, підвищення рівня фізичної підготовки та пізнання рідного краю здійснила подорож в Карпатські гори по маршруту:
Манявський водоспад, сходження на вершину гори Говерла (2160 м н.р.м), сходження до озера Несамовите (1750 м н.р.м), скелі Довбуша.
Купання в гірських річках, намети, багаття, цілюща вода та чисте повітря, тренування з рукопашного бою на місцевості – це завжди буде згадуватися та знову приваблювати до нових випробовувань та гартувань в горах Карпат.
Відчуття гордості за свою країну, захоплення неповторною природою, відчуття ліктя товариша та перемоги над самим собою – це далеко не все, що формує характер юнака, але це те, з чого складається патріотизм!
Гліб Тарчинець, Олесь Сауляк, Максим Мороховець , Назар Слободянюк, Назар Олійник, Юрій Гнип, Олександр Юрченко, Микола Пастух, В’ячеслав Юзвак, Ігор Сідак, Віталій Козак, Максим Андріївський, Іван Швець, водій авто Щербак Едуард та тренери – керівники Сергій Водянюк і Федір Водянюк – Слава Україні!

Продовжити читання “Карпати”