Обласний турнір з рукопашного бою, присвячений до Дня Збройних сил України.

5 грудня 2015 р в м. Погребище відбувся традиційний обласний турнір з рукопашного бою, присвячений до Дня Збройних сил України.
В змаганнях взяли участь команди спортивних організацій м. Ямполя, Турбова, Крижополя, Чечельника, Погребище та с. Високе.
На урочистому відкритті були присутні перший віце президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою, майстер 10 Дану з рукопашного бою – Олександр Гартвич, представник органів державної влади та місцевого врядування, районної організації ТСОУ.
Олександр Гартвич відзначив роль Погребищенської першої православної парашутно-десантної школи в системі військово-патріотичного виховання та нагородив От. Віктора знаком «За заслуги».
В командному заліку перше місце посіла команда СМДО «Оріон» смт. Турбів, друге місце – СК «Спарта» с. Високе, третє – Погребищенської першої парашутно-десантної школи.

Продовжити читання “Обласний турнір з рукопашного бою, присвячений до Дня Збройних сил України.”

Кубок України з рукопашного бою серед чоловіків та жінок

13-14 листопада в м. Києві проходив кубок України з рукопашного бою серед чоловіків та жінок, де взяли участь більше 200 спортсменів.
Вінницьку область представляли Дмитро Каргін, Дмитро Таранець та Владислав Ковальчук.
За результатами змагань Дмитро Каргін.та Дмитро Таранець у своїх вагових категоріях посіли ІІІ місце.

ІХ всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дорослих, присвячений пам’яті Леоніда Гусаковського

19 вересня 2015 р в м. Ямполі Вінницької області відбувся ІХ всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дорослих, присвячений пам’яті Леоніда Гусаковського,
де взяли участь понад 100 спортсменів з Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», Чернівецької обласної федерації рукопашного бою. Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» м. Луцьк та Вінницької обласної федерації рукопашного бою у складі відділення рукопашного бою Томашпільської РДЮСШ, спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон» смт. Турбів, спортивного клубу «КРАБ» м. Крижопіль, спортивного клубу «Сапсан» м. Чучельник, спортивного клубу «Спарта» с. Високе Томашпільського району, Погребищенської православної парашутно-десантної школи імені цесаревича Олексія та спортивного клубу «БАРС» Ямпільського району.
На урочистому відкритті змагань міський голова Олександр Кульбаба відзначив роль виховання спортсменів на традиціях вшанування пам’яті одного із співзасновників дитячої громадської організації – Леоніда Гусаковського.
В командному заліку місця серед команд за результатами 8 визначених спортсменів посіли:
І місце – Чернівецька обласна федерація рукопашного бою
ІІ місце – спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району.
ІІІ місце – спортивне молодіжно-дитяче об’єднання «Оріон» смт. Турбів

Спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та отримали безцінний спортивний досвід.

Продовжити читання “ІХ всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дорослих, присвячений пам’яті Леоніда Гусаковського”

Дитячо-юнацький обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшого віку, присвячений до Дня захисту дітей.

Продовжити читання “Дитячо-юнацький обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшого віку, присвячений до Дня захисту дітей.”

Військово-спортивні збори

З 23 по 29 червня вихованці спортивного клубу «БАРС» Ямпільського району Чорний Олег, Бойко Іван, Дерен Денис, Королюк Володимир, Рочняк Михайло, Николишин Богдан, Притуляк Богдан, Свистун Валентин, Щербанюк Михайло, Мороховець Максим, Мороховець Костянтин, Білінський Валентин,
Слободянюк Назар, Маланюк Олександр, Вергуляс Роман, Чернюк Ростислав, Кривий Леонід, Михайличенко Олександр під керівництвом Федора Водянюка та відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської РДЮСШ Козак Віталій, Олійник Назар, Дорось Максим, Гнип Юрій, Швець Іван під керівництвом Сергія Водянюка взяли участь у військово-спортивних зборах на полігоні .
На урочистому відкритті були присутні представники обласної та місцевої органів влади, священики, голова та представники всеукраїнської федерації рукопашного бою та інші офіційні особи та запрошені гості і батьки курсантів школи та вихованців спортивних організацій.
От. Віктор вчетверте організовує такий важливий та необхідний захід військово-патріотичного та духовного виховання молоді.
На відкритті зборів прозвучали пісні у виконанні От. Віктора, був продемонстрований показовий виступ з рукопашного бою та стрибки з парашутами досвідченими десантниками.
А потім розпочалися напружені будні за розпорядком дня.
Протягом неділі курсанти школи та вихованці клубів пройшли армійський вишкіл та випробування, які не для всіх доступні та можливі, а саме:
Вогнева підготовка;
Парашутно-десантна підготовка;
Бойова підготовка;
Військова топографія;
Гірсько-штурмова підготовка;
Тактична підготовка ;
Військово-медична підготовка
Стройова підготовка
Фізична підготовка
Рукопашний бій ;

Самими серйозним випробовуванням стали стрибки з парашутом!
Свій перший крок в небо з висоти 900 м в такій послідовності зробили Швець Іван, Мороховець Костянтин, Притуляк Богдан, Свистун Валентин, Гнип Юрій.

Ми вдячні командиру підрозділу з парашутно-десантної підготовки – Петру Герасімову, керівнику Вінницького обласного відділення Всеукраїнського дитячого Руху «Школа безпеки» та міського Клубу « Мала академія рятувальної служби «МАРС» – Олександру Макарову, інструктору ножового бою – Андрію Кульченко,
За все, що всі мали можливість пройти відповідні іспити та школу духовного виховання ми вдячні От.Віктору та його помічникам Хамрило Сергію і Глуханюку Антону.

Продовжити читання “Військово-спортивні збори”