ІІ-й військово-спортивний вишкіл «Щит і меч» в наметовому таборі

З метою сприяння військово-патріотичного виховання юнаків та дівчат, допризовної підготовки молоді, обміну досвідом та популяризації військової служби в ЗСУ, з 10 по 21 липня 2018 р. на території Ямпілської районної загальноосвітньої сільськогосподарської школи І-ІІІ ст.с. Пороги на базі навчально-тренувального центру військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» відбувся ІІ –й військово-спортивний вишкіл «Щит і меч» в наметовому таборі, де взяли участь команди ВПК «Омега» Житомирської області, ВПК «Прикордонник» м. Бровари Київської області, ВПК «Гвардія» Полтавської області, Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської школи «Самсон-Право», ВПК «ОТГ-23» м. Шепетівка Хмельницької області, Дніпропетровської молодіжної ГО «Патріот – Д», ВПК «Рейд» м. Ладижин,
ВПК «Юний десантник» с. Богданівка Тульчинського району, ВСК «ГАРТ» смт. Томашпіль та ВПК «ФОРПОСТ» м. Ямпіль Вінницької області загальною чисельністю 150 чол.
На урочистому відкритті учасників заходу вітали голова Вінницької обласної організації товариства сприяння обороні Україні Анатолій Кацай, заступник голови координаційної ради при вінницькій облдержадміністрації Андрій Мельничук, заступник голови ГО «Лелеки» Вадим Міськов, голова ГО Вінницьке крайове козацьке молодіжне об’єднання «Молода Подільська Січ»» Валентина Шпак-Мельник, начальник відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Олександр Кульбаба, учасники бойових дій в зоні АТО Володимир Спринчак, Руслан Навроцький, Олександр Немировський, Володимир Нестерак, Валерій Червань, Олег Галацан, Олександр Наконечний.
Показовий виступ з проходження тактичної смуги перешкод зі зброєю «двійкою» здійснили Сергій Водянюк та Сергій Фіщук, а за сприянням начальника Ямпільського сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександра Солов’я вихованці відокремленого підрозділу ВГДР «Школа безпеки» під керівництвом Олександра Макарова продемонстрували основи цивільного захисту та рятувальної справи на окремих елементах смуги перешкод.
Згідно Положення про проведення військово-спортивного вишколу, протягом 10-ти днів проводились заняття з проходження тактичної смуги перешкод по – елементах і в повному обсязі, без зброї так і зі зброєю, індивідуально та групами, а також з застосуванням вибухово – імітаційних та димових засобів.
Крім того відпрацьовувались заняття з рукопашного бою, метання ножа в ціль, з тактичної підготовки, військової топографії, цивільного захисту населення, вогневої підготовки та стройової підготовки.
16 липня був здійснений 20 –ти км марш-кидок, де на маршрутах проходження сформованих умовних підрозділів – мотопіхотної роти, розвідувального взводу, окремого взводу охорони, розвідувально-диверсійної групи та оперативно-мобільної групи на відкритій та закритій місцевості, подолання річки вбрід та переміщення лісовими хащами за визначеним азимутом, здійснювались засідки.
Юнаки та дівчата ,віком від 7 до 17 років, згідно армійського розпорядку дня, всі випробовування в літньому польовому таборі. фізичні і психологічні навантаження під час проходження марш-кидку, а також в умовах зливових дощів трималися мужньо і стійко, допомагаючи один одному.
Але, на жаль, за певних об’єктивних обставин, пов’язаних з погодними умовами, були відхилені заняття на військово-спортивному аеродромі обласної організації Товариства сприяння обороні Україні, що розташований в с. Сутиски Тиврівського району, де передбачались стрибки з парашутом, тактичні навчання «Вітер», а також участь окремих підрозділів Національної гвардії і поліції
Військово-спортивний захід Щит і меч» відбувся за сприянням департаменту соціальної та молодіжної політки Вінницької облдержадміністрації. обласної організації Товариства сприяння обороні Україні, та за підтримки Ямпільської райдержадміністрації і районної ради.
На прохання керівництва військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» згідно розпорядження ГШ ЗСУ з метою надання методичної та консультативної допомоги в таборі працював офіцер військової частини з м. Вінниці Володимир Горобчук та з метою цілодобового медичного забезпечення учасників заходу згідно наказу департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації працювала лікар-невропатолог обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Галина Шпортко.
Учасникам заходу, інструкторам та керівникам організацій від департаменту соціальної та молодіжної політики були вручені календарі, сертифікати, чашки, а від обласної організації Товариства сприяння обороні Україні – цінні подарунки (біноклі, компаси, туристичні ножі, каремати, футболки, солдатські фляги. ліхтарики), а також переможці змагань з рукопашного бою отримали медалі та грамоти.

Продовжити читання “ІІ-й військово-спортивний вишкіл «Щит і меч» в наметовому таборі”

Військо патріотичний збір «Соколята України»

З 02 по 06 жовтня 2018 на базі Житомирського військового інституту ім.. С.П. Корольова відбувся військово-патріотичний збір вихованців патріотичний, оборонно-спортивних клубів та об’єднань «Соколята України», організований керівником всеукраїнської дитячої громадської організації « Всеукраїнське дитяче патріотичне об’єднання «Майбутнє України»».
В заході брали участь юнаки вікової категорії 14-15, 16-17 років з Київської, Хмельницької, Кіровоградської, Чернігівської, Житомирської та Вінницької областей.
Вінницьку збірну представляли організації – військово-патріотичний клуб «Рейд»
м. Ладижин , військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» м. Ямпіль, військово-спортивний клуб «Гарт» смт.Томашпіль , спортивний клуб «Спарта» смт.Вапнярка у складі:
Максим Мороховець – м. Ямпіль
Віталій Мельник – м. Ямпіль
Михайло Щербанюк – м. Ямпіль
Назар Слободянюк – м. Ямпіль
Кірілл Нікітін – м. Ямпіль
Роберт Камінський – смт. Томашпіль
Микола Гевчук – смт. Вапнярка
Роман Точенюк – с. Ілляшівка Тростянецького району
Максим Тєплов – с. Богданівка Тульчинського району
Дмитро Грищенко с. Богданівка Тульчинського району

Продовжити читання “Військо патріотичний збір «Соколята України»”

Військово-патріотична гра «Вояцький дух»

З 20 по 13 вересня на базі 169 навчально-тренувального центру «Десна» за підтримки відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, з метою підготовки юнаків та дівчат до служби в ЗСУ та військово-патріотичного виховання молоді, проходила військово-патріотична гра «Вояцький дух», організатором якої виступив МВПСК «Каскад».В заході взяли участь до 200 вихованців військово-патріотичних організацій та установ з різних областей України. Вінницьку область представляли вихованці військово-спортивного клубу «ГАРТ» смт. Томашпіль та військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» м. Ямпіль
Програмою заходу було заплановано:
– відвідування музеїв, кімнат Бойової Слави, знайомство з бойовою технікою та стрілецьким озброєнням, представлення команд на вечорі знайомств, перегляд історичних фільмів;
– стройова та фізична підготовка, військовий рукопашний бій, стрільба з автоматів АК-74, пістолетів ПМ, метання гранати з окопу, обкатка танком та метанням ПТГ, неповне розбирання та складання автомата;
– ночівля в наметах в лісі та охорона позицій, здійснення маршу з виконанням навчальних завдань: проходження психологічної смуги перешкод, надання домедичної допомоги і транспортування пораненого в зону безпеки, проходження «замінованої» ділянки, ціле вказування, радіозв’язок, захоплення вартового, снайперська підготовка, контр засадні дії, мінно-підривна підготовка, тактична підготовка орієнтування на місцевості;
– тактичний бій з застосуванням імітаційної зброї «лазертаг»
Всі етапи військово-патріотичної гри учасники пройшли успішно, без травмування та набуттям відповідного досвіду і знань.
Від імені дітей та їх батьків висловлюємо слова вдячності організаторам заходу Юрію Пустовію та Наталії Топчій.

Продовжити читання “Військово-патріотична гра «Вояцький дух»”

Військово-польові збори

З 19 по 28 червня цього року вихованці військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» м Ямпіль та вихованці військово-спортивного «ГАРТ» смт. Томашпіль вкотре взяли участь в військово-польових зборах на аеродромі навчально-тренувального центру Погребищенської православної парашутно-десантної школи поблизу с. Філютка. організовані протоієреєм Віктором Хоменко та старшиною Сергієм Хамрило.
Ранкова та вечірні молитви, сповідь і причастя, проходження парашутно – десантної підготовки (укладання парашута, виконання дій після покидання літака, навчальні стрибки з висоти), вогневої підготовки ( стрільба з дрібнокаліберної гвинтівки, неповне розбирання та складання автомата), водіння БРДМ, тактичної підготовки, тренування з рукопашного бою, метання ножа в ціль – такими були наповнені дні перебування для наших вихованців в умовах армійського польового табору

Продовжити читання “Військово-польові збори”

Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок

10-13 травня 2018 в м. Києві (Пуща Водиця) відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок, де взяли участь понад 600 спортсменів з 19 областей.

Нашу Вінницьку область представляли вихованці відділення рукопашного бою Томашпільської СДЮСШ, спортивного клубу «БАРС» Ямпільського району, спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон» смт. Турбів Липовецького району, Погребищенської православної парашутно – десантної школи, спортивного клубу «КРАБ» смт. Крижопіль, спортивного клубу «Сапсан» смт. Чечельник, спортивного клубу на честь преподобного Іллі Муромця с. Ілляшівка Тростянецького району.
Всього у складі збірної області взяли участь 72 спортсмена і в особистому заліку здобули 14 золотих, 5 срібних та 22 бронзові медалі.
В загальнокомандному заліку Вінницька обласна федерація рукопашного бою посіла І місце!

Чемпіонат та Кубок Європи

З 25 по 30 квітня вихованці спортивного клубу «БАРС» та відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської СДЮСШ представляли Вінницьку область у складі збірної України на чемпіонаті Європи серед юнаків та кубку Європи серед дорослих з рукопашного бою (версія IBF) в м. Бірун (Польща).
В особистому заліку у своїх віково-вагових категоріях місця посіли:
І місце: Денис Дерен, Володимир Королюк (СК «БАРС»), Сергій Водянюк (СДЮСШ)
ІІ місце: Данило Закорченний (СДЮСШ)

Продовжити читання “Чемпіонат та Кубок Європи”