Обласний турнір з рукопашного бою. смт. Крижопіль

Протягом 15-16 березня 2019 в смт. Крижополі з метою популяризації виду спорту, відбору кращих спортсменів та виявлення перспективного резерву відбувались змагання з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшої, середньої та старшої вікових групи, присвячених 75-ій річниці визволення крижопільщини від фашистських загарбників. Понад 160 учасників представляли Ямпільський, Томашпільський, Чечельницький, Погребищенський, Тростянецький та Крижопільський райони.
Спортсменів вітали голова райдержадміністрації Панчук Валентин Іванович, голова районної ради Тамбовцев Петро Серафимович, начальник відділу світи Кушнір Валерій Анатолійович, голова ПрАТ ПК «Поділля» Гавриш Олександр Іванович.
В командному заліку місця посіли:
І місце – СК «КРАБ» смт. Крижопіль
ІІ місце: відділення рукопашного бою «Альтаїр»Томашпільської ДЮСШ
ІІІ місце: СК «Сапсан» смт. Чечельник

Продовжити читання “Обласний турнір з рукопашного бою. смт. Крижопіль”

Суддівський семінар з рукопашного бою

30 березня 2019 р. на базі спортивного клубу «БАРС» в м. Ямполі відбувся навчальний суддівський семінар з рукопашного бою, де взяли участь керівники, тренери і спортсмени спортивних клубів Вінницької обласної федерації рукопашного бою, а також з метою обміну досвідом та підготовки до участі в міжнародних змаганнях були проведені навчально-тренувальні збори серед окремих категорій запрошених спортсменів.
Учасники суддівського семінару отримали посвідчення та сертифікати з правом брати участь в суддівстві змагань відповідного статусу.

Продовжити читання “Суддівський семінар з рукопашного бою”

Обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшої та середньої групи

06 квітня 2019 р. в м. Чечельнику відбувся обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшої та середньої групи, де взяли участь понад 120 спортсменів Вінницької обласної федерації рукопашного бою.
В командному заліку, який був проведений у форматі «стінка на стінку» перше місце здобула команда відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської ДЮСШ, друге місце – командна СК «Сапсан» м. Чечельник, третє місце – команда СК «КРАБ» м. Крижопіль.
Переможці та призери турніру були нагороджені організаторами змагань медалями та особистими кубками, найкращі спортсмени відзначені окремими призами, а команди кубками та цінними подарунками.

Продовжити читання “Обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшої та середньої групи”

Міжнародні змагання

Ось і закінчились змагання: чемпіонат Європи серед юнаків 10-11, 12-15 років та кубок Європи серед юніорів 16+ років з рукопашного бою за версією IBF, що проходили в містечку Бірун (республіка Польща). В спогадах залишись тренування, відбіркові змагання,. навчально-тренувальні збори і в результаті – у складі збірної команди Національної федерації рукопашного бою України спортсмени Вінницької обласної федерації рукопашного бою у своїх віково-вагових категоріях здобули:
– СК «БАРС» м. Ямпіль: Денис Дерен та Михайло Щербанюк – І місце, Володимир
Королюк – ІІІ місце.
– Відділення рукопашного бою Томашпільської ДЮСШ: Назар Наконечний – IV місце;
– Погребищенська православна парашутно-десантна школа – Михайло Гавриш -І місце,
Владислав Гаврих – ІV місце.
Як президент Вінницької обласної федерації рукопашного бою висловлюю слова вдячності за допомогу, підтримку та сприяння у відрядженні команди від Вінницької області на міжнародні змагання в республіку Польща, а саме: Народному депутату України Юрію Македону, селищному голові смт. Томашпіль Валерію Немировському, обласному депутату Ларисі Білозір, міському голові міста Ямпіль Анатолію Юрченко, сільському голові села Пороги Ямпільського району Вадиму Семенюку, спонсорам – Анатолію Шкураку, Анатолію Кречківському, Євгенію Шайдовському.

Продовжити читання “Міжнародні змагання”

Гурток військово-патріотичного спрямування «Захисник Вітчизни Ямпільського БДЮТ.

07 березня 2019 з метою військово-патріотичного виховання юнаків та дівчат, популяризації престижу військової служби в ЗСУ, вихованці Ямпільського міського Будинку дитячої та юнацькоїтворчості та вихованці військово-спортивного клубу «ГАРТ» смт. Томашпіль відвідали військову частину, де ознайомились з історію військового містечка, казармами, специфікою військової служби.
Також мали можливість розглянути не тільки сучасні зразки озброєння та захисту, але й доторкнулися до зброї минулих років.
Від імені дітей, батьків вихованців висловлюємо слова вдячності за підтримку та сприяння відрядження команди до м. Вінниці міському голові м. Ямполя Анатолію Юрченко, начальнику відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Олександру Кульбабі та командуванню військової частини Олександру Короткову і Олександру Суботіну за організацію зустрічі та проведення актуального та важливого військо-патріотичного заходу для майбутніх захисників України.

Продовжити читання “Гурток військово-патріотичного спрямування «Захисник Вітчизни Ямпільського БДЮТ.”

Змагання з рукопашного бою.

02 лютого 2019 р. в м. Вінниці відбувся ІІІ відкритий обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, при свячений пам’яті Почесного президента Вінницької обласної федерації рукопашного бою полковника міліції Ігоря Олександровича Анісімцева.
З мазаннях взяли участь спортивні організації Волинської, Хмельницької, Чернівецької та Вінницької областей.
На урочистому відкритті син Олег Анісімцев, дружина Наталя Анісімцева та їхній друг Олександр Домбровський – Народний депутат України, товариші та соратники Руслан Борденюк, Роман Венгер, Валентин Лопатинський, вшанували пам’ять про батька, чоловіка, колегу та командира спец підрозділу міліції – Ігоря Анісімцева та побажали спортсменам продовжувати і примножувати славетні традиції спорту, цінувати надбання та присвячувати свої здобутки людині, яка стояла у витоків рукопашного бою на Вінниччині.
Змагання вперше проходили в трьох версіях – демонстрація техніки самозахисту, дозований контакт та легкий контакт.
Кубки здобули:
За І місце: – команда спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон» Липовецького району;
За ІІ місце – команда спортивного клубу «КРАБ» смт. Крижопіль,
За ІІІ місце – команда Погребищенської православної парашутно-десантної школи
Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації а кращі спортсмени відзначені призами від спонсора змагань – Олександра Домбровського.

Продовжити читання “Змагання з рукопашного бою.”

Зимові канікули – 2019

12 січня 2019 р – перший вихід вихованців гуртка «Захисник України» Ямпільського Будинку дитячої та юнацької творчості, вихованців військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» м. Ямполя та вихованців спортивного клубу «БАРС» с. Клембівки.
Спочатку зранку, з 09.30 до 11. 00 в спортивній залі СК «БАРС», з метою обміну досвідом, відбулись тренування з рукопашного бою та спаринги, після чого, отримавши макети зброї, туристичне обладнання та взявши з собою домашній провіант, вирушили за околиці міста Ямпіль, звідки здійснили марш-кидок до урочища «Карпова». На марші, під час переміщення, відпрацьовувались: організація засідок, маскування, підтримання радіозв’язку та контр засадні дії на відкритій місцевості в полі, вздовж лісосмуги та в лісі, – і все це для всіх 30 юнаків віком від 8 до 16 років в зимових умовах – вперше!
На галявині, де як завжди збирались туристи, знову було гучно та весело. Пошук дров, розведення багаття, приготування чаю, обігрів, а також поєднуючи знову з військовою підготовкою в умовах снігопаду та мінусової температури – неповне розбирання та складання автомата, заряджання магазину холостими набоями, орієнтування на місцевості та стрільба з пневматичної зброї – все це: як спортивно-туристичний, військово-патріотичний та екскурсійно-пізнавальний похід!
Таким чином, діти – вихованці, батьки – Павло та Анастасія Савицькі, Альона Трум, Анатолій Мельничук, керівник гуртка та директор ВПК «ФОРПОСТ» – Федір Водянюк, тренер з рукопашного бою групи «Клембівка» СК «БАРС», учасник бойових дій – Антон Ордатій, член ради Клубу – Наталія Дорош, провели вихідний день, як активний відпочинок з юнацьким завзяттям !

Відкритий чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат

10 лютого 2019 р в м. Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат, присвячений 30-ій річниці виводу військ з Афганістану та вшануванню пам’яті воїнів – учасників бойових дій на території інших держав. В змаганнях взяли участь більше 330 спортсменів, які представляли Львівську, Волинську, Житомирську, Вінницьку та Хмельницьку області.
Команда Вінницької обласної федерації рукопашного бою виступила у складі СК «БАРС» Ямпільського району та відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської ДЮСШ.
На урочистому відкритті вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули у локальних війнах ХХ століття та воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої країни в зоні бойових дій на сході України.

За результатами змагань в особистому заліку в своїх віково-вагових категоріях місця здобули:
Дозований контакт:
І місце: Богдан Савицький, Іван Мельничук, Платон Ештокін, Артем Галацан, В’ячеслав Васильківський, Іванна Панькова (СК «БАРС»); Іван Спринчак, Олександр Рура (ВРБ «Альтаїр»)
ІІ місце: Олександр Черкіс (СК «БАРС»), Артем Явтуховський, Тимур Патран (ВРБ «Альтаїр»
ІІІ місце: Іван Калетнік (ВРБ «Альтаїр»)

Легкий контакт:
І місце: Євгеній Найко, Іванна Панькова (СК «БАРС»)
ІІ місце:: Владислав Горбоконь, Аліса Кара, Богдан Савицький (СК «БАРС»)
ІІІ місце: Владислав Гричанюк (СК «БАРС»)

Переможці змагань були нагороджені також окремими призами та кубками.

І щоб дітей завжди прикрашали тільки спортивні медалі та радість від перемог на змаганнях, а батьки відчували гордість та радість за своїх синів та доньок!

Чемпіонат України з рукопашного бою

2-3 березня 2019 р. в м. Києві відбувся чемпіонат України з рукопашного бою, де взяли участь біля 200 спортсменів. Вінницьку область представляли відділення рукопашного бою Томашпільської ДЮСШ та спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району.
В особистому заліку у своїх вагових категоріях Данило Закорченний (смт. Томашпіль) посів друге місце та Михайло Щербанюк (м. Ямпіль) посів третє місце.. Юлія Максименко відзначена окремим призовим кубком «За волю до перемоги».