Турнір з рукопашного бою

02 лютого 2020 р. в м. Вінниці відбувся відкритий чемпіонат області та ІV відкритий турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Почесного президента Вінницької обласної федерації рукопашного бою, полковника міліції Анісімцева Ігоря, де взяли участь 140 спортсменів.


На змагання прибули команди Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», Волинського обласного спортивного клубу «Магістр», Чернівецької обласної федерації рукопашного бою, Хмельницької обласної федерації рукопашного бою та самооборони, Федерації бойового самбо Вінницької області, підрозділів Головного управління національної поліції у Вінницькій області, територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, управління Служби безпеки України у Вінницькій області, 95 –ої десантно-штурмової бригади та навчального центру ДШВ України, Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова, військової частини Національної гвардії України, спортивні організації Вінницької обласної федерації рукопашного бою: відділення рукопашного бою Томашпільської ДЮСШ, спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району, спортивний клуб «КРАБ» м. Крижопіль, спортивний клуб «Сапсан» м. Чечельник та Погребищенська православна парашутно-десантної школа.
Організаторами змагань виступили управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Вінницька обласна федерація рукопашного бою за підтримки меценатів сім’ї Домбровських, за сприянням ГУНП у Вінницькій області в спортивній залі ФСТ «Динамо»


На урочистому відкритті змагань були присутні друзі і колеги І.О. Анісімцева, дружина Наталя Юріївна та син Олег Ігорович Анісімцеві. А також, представники Всеукраїнської федерації Костянтин Хоменко та Олександр Волков.
У своїх виступах згадали Ігоря Олександровича Анісімцева, як командира підрозділу спецпризначення та одного з родоначальників рукопашного бою і його вагомий внесок у створені і розвитку федерації рукопашного бою у Вінницькій області.
Змагання проводились у версіях І тур -«демонстрація техніки» та 2 тур – «дозований контакт».
За результатами відкритого чемпіонату області з рукопашного бою у командному заліку місця посіли:
І місце: військова частина НГ України
ІІ місце: ГУНП у Вінницькій області;
ІІІ місце УСБУ у Вінницькій області;
За результатами ІV відкритого турніру з рукопашного бою серед юнаків та юніорів:
І місце: спортивний клуб «КРАБ» м. Крижопіль
ІІ місце: ВРФРБ «РУБІЖ» м. Луцьк
ІІІ місце: Чернівецька обласна федерація рукопашного бою;
Команди нагороджені кубками та грамотами, а переможці та призери змагань в особистому були нагороджені медалями, грамотами та призами за найкращу техніку ведення поєдинків та демонстрацію техніки самозахисту, а також окремі спортсмени відзначені подарунками від Всеукраїнської федерації рукопашного бою.

Висловлюємо слава вдячності суддям Волинської ( Сергію Гузову, Олені Колдобіній, Олексію Магеровському), Хмельницької (Гаррію Оседлєвичу) та Чернівецької ( Руслану Адамовичу) областей за суттєву допомогу в проведені змагань.
Окрема подяка, тренерам школи спортивної гімнастики, Олені та Людмилі Малініній за чудовий показовий виступ їх вихованець.