Виховуємо патріотів!

Громадська організація «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ»» м. Ямполя була створена в м Ямполі в березні 2015 року.

Метою діяльності організації –  є  сприяння підготовки юнаків та дівчат до служби в Збройних Силах України,  та інших військових формуваннях, визнаних законодавством України.

В травні 2015 р. виникла ідея створення тактичної смуги перешкод, як першочергового завдання громадської організації з метою організації та проведення літніх таборів, вишколів, зборів та  навчально-тренувальних занять, семінарів, змагань з військово-прикладних видів спорту,

Розробивши   проектно-кошторисну документацію  та розглянувши   організаційні  питання  щодо  розташування смуги перешкод на території Ямпільської районної загальноосвітньої сільськогосподарської  школи І-ІІІ ст. в с Пороги. у вересні 2015 року, за сприянням  Ямпільської райдержадміністрації, районної ради, матеріальної підтримки спонсорів та меценатів з м. Києва та Ямпільського району, власними силами друзів та батьків вихованців, було розпочато будівництво об’єкту, і вже в квітні 2016 р.  відбулось   урочистого відкриття тактичної смуги перешкод  та демонстрація можливостей використання створеного комплексу.

 Згодом, на території  були  створені та об лаштовані –  санітарний блок з душовими кабінами та сезонним водопостачанням,  спортивний майданчик,  місця для  розгортання  наметового  табору, а сама тактична смуга перешкод (авторська) постійно доповнюється, ускладняється та вдосконалюються і  в подальшому все це  отримало назву – «Навчально-тренувальний центр» або «міні-полігон» військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ».

 На сьогоднішній день, в умовах пом’якшення  вимог карантину,  вихованці гуртка Ямпільського міського Будинку дитячої та юнацької творчості та ВПК «ФОРПОСТ», після затяжних «канікул», готуючись в майбутньому  до змагань та вишколів, з ретельністю відвідують заняття на смузі перешкод, вдосконалюють свою фізичну, психологічну  та спеціальну підготовку,  а саме, подолання перешкод нестандартним способом, вдосконалення проходження смуги перешкод з умовними боєприпасами,  тренування зорової пам’яті,

ГО «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» м. Ямполя разом зі спорідненою  ГО «Військово-спортивний клуб «ГАРТ» смт. Томашполя, яка була створена в 2017 р.,  є колективними членами ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій», і, працюючи в системі, беруть участь у всеукраїнських військово-патріотичних іграх, польових зборах, семінарах, змаганнях з військово-прикладних видів спорту, і в цьому є сила організацій!