Військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч» – 2020.

 З 4 по 8 серпня 2020 р. на базі навчально-тренувального центру ГО «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» в с. Пороги був організований  військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч» в наметовому таборі, в рамках якого були проведені  змагання з рукопашного бою, присвячені пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний клуб «БАРС»» -Леоніда Гусаковського та змагання з туристичної підготовки «Зростаймо вище перешкод»

В заході взяли участь вихованці ВСК «ГАРТ»- – відділення рукопашного бою ДЮСШ смт. Томашполя та вихованці  « ВПК «ФОРПОСТ» – СК «БАРС» м Ямполя та с. Клембівки.

Враховуючи вимоги карантину з  обмеження кількості учасників, вихованці були розподілені на  два загони по 30 вихованців згідно  вікових груп.

Під час вишколу вихованці складали іспити з подолання тактичної смуги перешкод, вогневої, фізичної та туристичної підготовки, а також здійснювали 6-ти км марш-кидки до урочища Карпової, де  розгортали наметовий табір та брали участь  в тактичні й грі «Спалах».

 На урочистому відкритті учасників табору привітав сільський голова с. Пороги Вадим Семенюк і на завершені змагань міський голова м. Ямполя Анатолій Юрченко.