Чемпіонат Вінницької області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат

10.04.21 в смт. Томашпіль відбувся чемпіонат Вінницької області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат, з метою відбору спортсменів до участі в чемпіонаті України з рукопашного бою , який проходитиме в м. Київ.

В змаганнях взяли участь спортсмени із шести команд: СК “БАРС” м. Ямпіль, СК “Сапсан” м. Чечельник, ППДШ м. Погребище, СК “Лідер” м. Калинівка, СК “Воїн” с. Клембівка та команда сДЮСШ “Альтаїр” смт. Томашпіль

На відкритті змагань спортсменів привітали селищний голова Томашпільської територіальної громади Немировський Валерій Федорович, начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради Ярош Ігор Іванович та директор Томашпільської селищної ДЮСШ Жовтан Олександр Михайлович.

Змагання проходили згідно календарного плану офіційних спортивних заходів із дотриманням карантинних умов та проходженням тестів на ковід всіх учасників та суддів.

Переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами та командними кубками від департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА. В командному заліку перше місце посіла команда ППДШ м. Погребище, тренер Хамрило Сергій Сергійович, друге місце посіла команда сДЮСШ “Альтаїр” смт. Томашпіль, тренер Водянюк Сергій Федорович, та третє місце посіла команда СК “БАРС” м. Ямпіль тренер Водянюк Федір Михайлович. Висловлюємо подяку всім тренерам за підготовку спортсменів до змагань!

Щиро вдячні Решетнику Олександру Анатолійовичу за те, що пригостили всіх учасників чемпіонату смачною піцою

Royal PizzaSushi