«Так зароджуються мрії!»

25 червня 2021 р З метою сприяння військово-патріотичного вихованню молоді,  професійному самовизначенню,  популяризації військової служби  вихованці ВПК «ФОРПОСТ» ВОВПО відвідали Музей  Повітряних Сил Збройних Сил України в м.Вінниці.

Діти , з захопленістю та неабиякою зацікавленістю, ознайомились  з загальними  тактико-технічними характеристиками літаків та гелікоптерів  засобами ППО, з історією створення та розвитку вітчизняної авіації, зразками озброєння, спорядження та військової техніки,  з героїкою та подвигами українських льотчиків в боях на сході України в зоні проведення АТО-ООС . Демонстрація відеоматеріалів про вищий пілотаж наших льотчиків, про їх відвагу та мужність справило глибоке враження на  юнаків та дівчат.

А також,вихованці Клубу відвідали  філію Вінницького обласного краєзнавчого музею ,  «Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму»  – Ставку Гітлера Вервольф (нім. Werwolf — вовкулака), що розміщена за 8 км на північ від м. Вінниця біля смт. Стрижавка.

Від імені дітей вихованців та їх батьків висловлюємо слова вдячності командуванню військової частини А0549 за організацію екскурсії, а Олександру Старенку (м.Ямпіль),  Вячеславу Сакевичу (с.Цекинівка) за сприяння у перевезенні дітей.