ХV обласний турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району» Леоніда Васильовича Гусаковського

29 травня 2021 згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів  поточного року з метою вшанування пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний  клуб «БАРС» Ямпільського району» Леоніда Васильовича Гусаковського та виявлення перспективного резерву, відбувся  ХV  обласний турнір з рукопашного бою  серед юнаків та дівчат молодшого та середнього віку.

В змаганнях взяли участь спортсмени Томашпільської  СДЮСШ «Альтаїр», СК «КРАБ»  м. Крижопіль,СК «Сапсан»  м. Чечельник, Погребищенської православної парашутно-десантної школи та СК «БАРС» м. Ямполя.

Ну рочистому відкриті турніру виступили Почесний член СК «БАРС» Олександр Кульбаба та Андрій Лук’янчиков, який служив разом з Леонідом Гусаковським в Ямпільському  райвідділі УМВС .

Леонід Васильович був помічником, та другом, наставником для дітей і залишився  в пам’яті ямпільчан  чуйною, доброзичливою та шляхетною людиною та як митець, руками якого оформлені спортивна зала  сучасного відділу поліції та  школа с. Михайлівки

В змаганнях брали участь спортсмени, які не увійшли до складу збірної області та  ті, що лише зробили свої перші кроки на шляху стремління до  перемог.

В загальнокомандному заліку місця визначились:

І місце – СК «КРАБ» м. Крижопіль

ІІ місце – СК «БАРС» м. Ямпіль

ІІІ місце – Томашпільська СДЮСШ 

В особистому заліку переможцями  та призерами стали:

І місце: Олег Мафтик, Артем Галацан, Арсен Сташенко, Аліса Кара

ІІ місце: Денис Яроменко, Платон Ештоків, Олександр Буньківський

ІІІ місце: Дмитро Біленький, Олексій Гуменний, Дмитро Трум, Олександр Сінчак,

ХV  обласний турнір з рукопашного бою  серед юнаків та дівчат молодшого та середнього віку є не підсумковим в навчальному році, а навпаки, стартовим! Адже за результатами змагань та літніх навчально-тренувальних зборів  клубні команди з початком  нового  навчального року  будуть  доповнені  потужнім резервом.

Рада громадської організації  СК «БАРС», висловлює слова вдячності дітям та їх батькам, всім, хто взяв участь в організації та проведені змагань, присвячених пам’яті  Л.В. Гусаковського.