Відкритий чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат

10 лютого 2019 р в м. Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат, присвячений 30-ій річниці виводу військ з Афганістану та вшануванню пам’яті воїнів – учасників бойових дій на території інших держав. В змаганнях взяли участь більше 330 спортсменів, які представляли Львівську, Волинську, Житомирську, Вінницьку та Хмельницьку області.
Команда Вінницької обласної федерації рукопашного бою виступила у складі СК «БАРС» Ямпільського району та відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської ДЮСШ.
На урочистому відкритті вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули у локальних війнах ХХ століття та воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої країни в зоні бойових дій на сході України.

За результатами змагань в особистому заліку в своїх віково-вагових категоріях місця здобули:
Дозований контакт:
І місце: Богдан Савицький, Іван Мельничук, Платон Ештокін, Артем Галацан, В’ячеслав Васильківський, Іванна Панькова (СК «БАРС»); Іван Спринчак, Олександр Рура (ВРБ «Альтаїр»)
ІІ місце: Олександр Черкіс (СК «БАРС»), Артем Явтуховський, Тимур Патран (ВРБ «Альтаїр»
ІІІ місце: Іван Калетнік (ВРБ «Альтаїр»)

Легкий контакт:
І місце: Євгеній Найко, Іванна Панькова (СК «БАРС»)
ІІ місце:: Владислав Горбоконь, Аліса Кара, Богдан Савицький (СК «БАРС»)
ІІІ місце: Владислав Гричанюк (СК «БАРС»)

Переможці змагань були нагороджені також окремими призами та кубками.

І щоб дітей завжди прикрашали тільки спортивні медалі та радість від перемог на змаганнях, а батьки відчували гордість та радість за своїх синів та доньок!