Змагання з рукопашного бою.

02 лютого 2019 р. в м. Вінниці відбувся ІІІ відкритий обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, при свячений пам’яті Почесного президента Вінницької обласної федерації рукопашного бою полковника міліції Ігоря Олександровича Анісімцева.
З мазаннях взяли участь спортивні організації Волинської, Хмельницької, Чернівецької та Вінницької областей.
На урочистому відкритті син Олег Анісімцев, дружина Наталя Анісімцева та їхній друг Олександр Домбровський – Народний депутат України, товариші та соратники Руслан Борденюк, Роман Венгер, Валентин Лопатинський, вшанували пам’ять про батька, чоловіка, колегу та командира спец підрозділу міліції – Ігоря Анісімцева та побажали спортсменам продовжувати і примножувати славетні традиції спорту, цінувати надбання та присвячувати свої здобутки людині, яка стояла у витоків рукопашного бою на Вінниччині.
Змагання вперше проходили в трьох версіях – демонстрація техніки самозахисту, дозований контакт та легкий контакт.
Кубки здобули:
За І місце: – команда спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон» Липовецького району;
За ІІ місце – команда спортивного клубу «КРАБ» смт. Крижопіль,
За ІІІ місце – команда Погребищенської православної парашутно-десантної школи
Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації а кращі спортсмени відзначені призами від спонсора змагань – Олександра Домбровського.

Напередодні в м. Вінниці в спортивній залі суддівська колегія Вінницької обласної федерації рукопашного бою сприяли у проведенні чемпіонату України з рукопашного бою серед підрозділів поліції охорони.
З цього приводу висловлюємо слова вдячності за суттєву підтримку та надану допомогу Сергію Гузову (м. Луцьк) – судді Національної категорії, головному секретарю змагань, Дмитру Таргоніну – судді національної категорії та Руслану Дурановичу – судді І категорії (м. Івано-Франківськ).

Наразі суддівська колегія знову готується до проведення суддівства чемпіонату України з рукопашного бою серед підрозділів Національної поліції, який відбудеться в м. Вінниці 21-22 лютого, а спортсмени готуються до чемпіонату України серед школярів, який відбудеться 16-17 лютого, і серед чоловіків – на початку березня в м. Києві.