ІІ відкритий турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Почесного президента Вінницької обласної федерації рукопашного бою, полковника міліції Анісімцева Ігоря Олександровича.

03 лютого 2018 р в м Вінниця за сприянням управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, ФСТ «Динамо» ,Всеукраїнської федерації рукопашного бою та матеріальної допомоги Андрія Домбровського відбувся ІІ відкритий турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Почесного президента Вінницької обласної федерації рукопашного бою, полковника міліції Анісімцева Ігоря Олександровича.В змаганнях взяли участь 175 спортсменів, які представляли Волинську, Хмельницьку, Житомирську, Чернівецьку та Вінницьку області.
З вітальними словами до спортсменів та вшановуючи пам’ять про засновника рукопашного бою на Вінниччині, свого побратима виступили народний депутат України Олександр Домбровський, перший віце-президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Олександр Гартвич, методист управління фізичної культури та спорту Андрій Цимбалюк, голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, Сергій Краєвський, заступник голови ВОО ФСТ «Динамо» Валерій Кузьмін.
Син Олег Анісімцев побажав спортсменам надалі продовжувати розвивати рукопашний бій і бути гідними продовжувачами справи та в майбутньому захисниками правопорядку та захисниками Вітчизни.
Віддаючи шану своєму бойовому товаришу, командиру та підтримати юнь в змаганнях, в спортивній залі зібрались в минулому друзі, однодумці, колеги та співробітники.
Прикрасою урочистого відкриття стали показові виступи зі спортивної гімнастики та рукопашного бою.

Впродовж дня на двох майданчиках тривали поєдинки серед юнаків 10-11, 12-13, 14-15 років, юніорів 16-17 років та чоловіків з підрозділів ВДВ, СБУ, Національної гвардії, управління поліції охорони та Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
В результаті змагань в командному заліку місця визначились:
І місце – Вінницька область
ІІ місце – Чернівецька область
ІІІ місце – Житомирська область

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та кубками управління фізичної культури та спорту, та за кращі технічні поєдинки – окремими призами.