Відбірковий похід

7 травня 2017 р. 39 вихованців військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» здійснили марш-кидок вздовж берегової лінії річки Дністервід міста Ямпіль до села Пороги, де потім тренувались на базі навчально-тренувальному центру з проходження смуги перешкод та надання першої домедичної підготовки. Також учасники походу підійшли до ДОТу часів Другої світової війни і сфотографувались на вершині гори біля Державного прапора України.
Метою заходу було формування міцного колективу, відпрацювання техніки проходження смуги перешкод, ознайомлення з околицями міста Ямполя, вивчення природи рідного краю та активний відпочинок в травневий сонячний день напередодні святкування Дня Перемоги. Під час походу діти зустріли маленьке зайченя, милувалися білими лебедями та каченятами на тихій течії річки.
Діти, завдяки своєї цілеспрямованості та відповідальності, успішно пройшли всі випробовування та фізичні навантаження під час походу та навчання проходження смуги перешкод, незважаючи на їх вік від 7 до 14 років.
Дякуємо батьком за довіру дітей!