27 вересня – Всесвітній день туриста

Спортсмени СК «БАРС», які є членами туристичного гуртка «Подоляни» Будинку дитячої та юнацької творчості, а деякі входять ще й до складу первинного осередку районної організації Товариства сприяння обороні України, здійснили 27 вересня 2014 р. подорож в урочище Карпова, що в 4 км на північ від м. Ямполя, де провели свої навчально-польові заняття.
Протягом 2 год. 29 вихованців загону відпрацьовували розкладання наметів, в’язання туристських вузлів, укладка рюкзака, орієнтування на місцевості та визначення сторін горизонту.
Після короткого відпочинку наступну годинну спортсмени відпрацьовували прийоми рукопашного бою, а саме звільнення від захватів.
Здійснивши заготівлю дров та води, загін приступив до відпрацювання військової підготовки: стрільба з пневматичного пістолета, рух по азимуту, спостереження за допомогою бінокля, маскування на місцевості.
Після чого на вихованців чекали батьки, які приготували на вогнищі в казанках смачний обід.
Ігри, веселий сміх, свіже повітря, різноманіття барв сонячного осіннього дня, колективні тренування та заняття – стало святом для вихованців молодшого та середнього віку та гартом бойового духу і зміцнення колективу!